17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusAktualijos
2019 Spalio 29d.
5

Iš Putinų lapai vežami ne į „Toksiką“, o Takniškes

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Alytaus miesto savivaldybės pavedimu, lapus renkame jau savaitę“, - darbus, vykstančius arčiausiai gaisro esančiame mikrorajone įvardija įmonė „2MP”.

Kaip mūsų portalą informavo minėtos bendrovės vadovas Mindaugas Platūkis, lapai renkami Putinuose ir vežami ne į pavojingų atliekų įmonę „Toksika“, o Alytaus regiono tvarkymo centro sąvartyną Takniškėse, mat „savivaldybė nurodė, jog lapai Putinų mikrorajone nėra užteršti“.

„2MP”, tvarkanti ir Alytaus miesto centrą, čia dirba įprastu ritmu, tiesa, dėl juntamo gaisro kvapo keletą dienų darbus buvo nutraukusi , o darbuotojai išleidusi namo.

„Putinų mikrorajone nuo gaisro pradžios nedirbome savaitę. Paskui, kol gaisras buvo užgesintas, darbuotojai buvo aprūpinti respiratoriais“, - apie darbo specifiką ekstremaliomis sąlygomis Alytuje pasakojo M. Platūkis, kurio vadovaujama bendrovė dėl ekologinių, higieninių priežasčių oro pūtikų bent jau Putinuose lapų rinkimui nenaudoja. Šiems darbams pasitelkiami darbininkai su grėbliais arba lapai siurbiami specialia technika.

 

Fotogalerija

  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.

Komentarai

5
Komentuoti
ALGIS2019-11-14
gerai bulbos bus sunkesnes. maziau reikes
zose2019-10-30
Šaunuolis 2MP direktorius ,kad abejingas tokiai betvarkiai.
Tomis2019-10-30
oj bus komposto su papildomais mineralais bulbom.
Senė2019-10-30
O kaip buvo so ežerėlio "Dailidė" durpėmis? Kas užsivežė - pasigailėjo.
Įdomu2019-10-29
kaip nustatė, kad labai nepavojingi? Takniškėse sukompostuos ir tada mes visi prisipirksim komposto su sunkiaisiais metalais?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė