0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AktualijosPolitika
2019 Spalio 28d.
0

VRM ministrė R. Tamašunienė: „Turime pripažinti padarytas klaidas ir jų nekartoti ateityje“

titleVRM ministrė R. TamašunienėAlytausgidas.lt videografija

Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) sudaryta darbo grupė, kuri atliks vidinį tyrimą dėl ministerijos ir jai atsakingų tarnybų tarpusavio bendradarbiavimo bei veiksmų koordinavimo kilus gaisrui Alytaus padangų perdirbimo gamykloje.

Pasak VRM ministrės Ritos Tamašunienės, šios darbo grupės tikslas – atlikti išsamią įvykio analizę bei išmokti gautas pamokas ekstremalios situacijos atveju Alytuje.

„Vidinis patikrinimas ministerijoje bus atliktas siekiant įvertinti, kaip šios nelaimės Alytuje atveju sąveikauja pati institucija viduje, tiek su jai pavaldžiomis įstaigomis. Turime pripažinti padarytas klaidas ir jų nekartoti ateityje“, – pabrėžė R. Tamašunienė, kurios atsistatydinimo iš pareigų pageidauja kau per 35 tūkstančius peticiją pasirašiusiųjų ČIA.

Planuojama, kad darbo grupė turės apibendrinti Alytaus atveju padarytas klaidas ir nustatyti sisteminius trūkumus - dėl darbo organizavimo, tarpusavio veiksmų koordinavimo, informacijos apsikeitimo, kokybiškų ir saugių ugniagesiams darbo sąlygų sudarymo tokių nelaimių metu, taip pat kitų techninių ir materialinių pajėgumų sustiprinimo.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt