8 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 18d.
SportasKrepšinis
2019 Spalio 26d.
0

Alytiškio vedama Lietuva patiesė Ameriką ir tapo pasaulio karių krepšinio čempione (ATNAUJINTA)

title

Alytaus krepšinio auklėtinio Mindaugo Sušinsko vedama Lietuvos karių rinktinė Uhane (Kinija) vykusio CISM 7-ųjų žaidynių finale 91:83 įveikė JAV karių rinktinę ir tapo pasaulio čempione.

M. Sušinskas, pataikęs pusę savo dvitaškių, pusę tritaškių ir realizavęs 8 iš 9 baudų, per 31 žaidimo minutę įmetė daugiau nei trečdalį Lietuvos rinktinės taškų (35), atkovojo 5 kamuolius ir buvo efektyviausias žaidėjas aikštėje.

Pusfinalyje su žaidynių šeimininke Kinija, nugalėta rezultatu 70:67, alytiškis pelnė  16-a taškų.

Be M. Sušinsko pasaulio aukso medaliu pasipuošė ir ar vienas Alytaus karys, Rimvydas Stankevičius, kuris lemiamose varžybose į aikštę neišbėgo.

M. Sušinskas taip pat rezultatyviausias šalies karių rinktinės gretose buvo 92:80 laimėtose rungtynėse su Graikija (26 tašk.). Vienas rezultatyviausių alytiškis aukštaūgis buvo dvikovoje, kurioje 83:71 pavyko nugalėti Pietų Korėją (17 tašk.) ir pats rezultatyviausias mače, kuriame 87:54 buvo sutriuškinta Vokietija (13 tašk.). Į pastarosios krepšį 7 taškus įmetė R. Stankevičius.

Vientelėse pasaulio čempionate lietuvių 59:64 Brazilijai pralaimėtose rungtynėse abu alytiškiai surinko po 5 taškus. Kelią link medalių brazilams užtvėrė Kinija, mažame finale juos nugalėjusi 68:64.

ATNAUJINTA

Pirmasis M. Sušinsko treneris – Rimas Bagdžius, R. Stankevičiaus – Sigitas Krukis. Sveikiname pasaulio čempionus ir jų trenerius!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • 2 Donatai Alytuje
  • FOLKLORO ANSAMBLIO „ŽVANGUCIS“ 5 METŲ JUBILIEJUS