9 c Alytus
Penktadienis, Spalio 30d.
NelaimėsAktualijosSveikata
2019 Spalio 26d.
38

Alytiškių protesto dar nematęs J. Janonis: „Man – garbė būti „Rotary“ nariu" (INTERVIU)

titleNuotraukų galerijaJ. Janonis

Alytiškiai, inicijavę Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadovės Ritos Tamašūnienės atsistatydinimo peticiją (pasirašyta daugiau nei 34 tūkst.), patys gyventojai ėmėsi dar vieno Alytaus gaisro „valymo" darbo.

„Alytiškiai nepritaria planams „Ekologistikos“ padangų perdirbimo gamyklos gaisro padarinių likvidavimo vadovu skirti Jaunių Janonį“, - atviru laišku į LR apinkos ministrą Kęstutį Mažeiką kreipėsi 10 dienų liepsnojusio miesto gyventojai.

Laiško ministrui autoriai išdėstė, kad J. Janonis „... dirbdamas Alytaus aplinkos apsaugos departamente palaikė tiesioginius, asmeninius ryšius su minėtos įmonės („Ekologistika“) vadovu (Juozu Cicėnu), būdamas to paties Alytaus „Rotary“ klubo nariu“.

Alytiškių manymu, noras J. Janonį skirti padarinių likvidavimimo vadovu yra „nesuderinama ir su ministro K. Mažeikos inicijuotu kreipimusi į prokuratūrą“, nes „J. Janonis galimai yra tiesiogiai susijęs su „Ekologistikos“ padangų perdirbimo gamykloje vykdytais departamento patikrinimais, kurie nenustatė esminių pažeidimų“.

„Akivaizdu, kad toks sprendimas galimai sudarys prielaidas „slėpti galus“, - mano atviro laiško Aplinkos ministrui sumanytojai.

Pats J. Janonis alytiškių iniciatyvos internete teigia nematęs, nes nėra „feisbukinis“.

Alytausgidas.lt pakalbino J. Janonį.

- Ponas Janoni, kaip vertinate, kodėl aktyvūs alytiškiai jumis išreiškė nepasitikėjimą, kuriuo mėginama atkreipti ir Aplinkos ministro dėmesį?

- Kol kas tokių žinių neturiu. Oficialiai esu paskirtas gaisro likvidatoriumi. Jeigu manimi taip nepasitikima, galiu nuraminti, beveik visu gaisro likvidavimo metu šalia taip pat dirbs policijos ir kitų tarnybų atstovai. Neslėpsiu, gaisro metu sulaukiau įvairių, net grasinančių žinučių, tačiau aš savo darbą, man patikėtas užduotis atliksiu.

- Kaip manote, ar interesų konflikto nesukuria, tai kad šiemet buvote išrinktas prezidentu pasižymėjusius miesto vyrus jungiančiame klube, kuriam priklauso ir J. Cicėnas?

- Taip, esu išrinktas klubo, kuriam priklausau jau neprisimenu nuo kada, prezidentu. Klubui priklauso daug įvairių žmonių.

- Ar tikrai ten jūs esate įamžintas šiuo metu labai populiarioje „Rotary“ nuotraukoje, kur jūs su Alytaus klubo nariais lankotės „brolio Juozo naujoje įmonėje „Ekologistika", kaip buvo rašoma „rotarių“ facebook'e, vystančioje „naują, įdomų verslą“.

- Taip, nuotraukoje esu. Tačiau kokia bebūtų sudėtinga situacija, galiu patvirtinti, kad iki šiol didžiuojuosi, kad esu „rotariu“, man   garbė būti  „Rotary“ nariu.

- O kas priims garbę, kad Alytaus gaisro metu, mūsų apkalbama nuotrauka buvo pašalinta iš Alytaus „Rotary“ facebook'o?

- Suprantu padėtį, tačiau asmeniškai aš buvau kategoriškai prieš, kad slėptume, juolab trintume savo istoriją. Negi dabar tie, kurie atsidurs panašioje situacijoje, turėtų trinti neigti, kad yra kokio nors klubo, būrelio narys. Aš to neslepiu ir neslėpsiu.

- Apsvarstėtė galimybę garbingai atsisakyti jums siūlomos gaisro „Ekologistikoje“ likvidatoriaus pozicijos?

- Ne, nesvarsčiau.

- Gaisro metu, po jo užgesinimo ar bendravote su broliu Juozu?

- Taip, bendravau, galiu patvirtinti, kad penktadienį jis pateikė raštą, kuriame rašo, jog prisidės prie gaisro padarinių likvidavimo.

- Dėkui už nuomonę.

 

Fotogalerija

  • Protesto grupės iliustracija
  • Skaitytojų atsiųsta iliustracija

Naujausios žinios

Komentarai

38
Komentuoti
alytiškis2020-01-09
pas kiaulę visada kiauliškos akys...
Ir čia2019-10-27
mūsų Alytaus gamtos apsaugos specialistas. Varge varge vargeli ir ne dyvai , kad tokia nelaimė mūsų miestą ir rajoną ištiko . Kažkoks sėdi viskam abejingas, nieko jis nežino, nieko nesupranta. Jėzau, jėzau.
ei2019-10-27
gal baigsit varyt ant elito?? nors galit varyt vistiek is virsaus jusu niekas nemato :))))
aplinka2019-10-27
Kas jam patikėjo tokias pareigas ?
Voras2019-10-27
Janonis kysininkais vyt tokius lohus
Kas2019-10-27
Kas akcinininkai šios sudegusios įmonės?????KAS???? Vadovaut tvarkymo darbams, turi žmogus nesusijas niekuo su šia įmone ir su versininku CIcėnu,taip su jo aplinka.
yyyyy2019-10-27
....kaip matosi iš atsiliepimų reikia dar vieno gero sukrėtimo Lietuvos žmonėms, ir tada stums šituos veltėdžius, kur jiems ir vieta, rusijos link, be jokių kompensacijų, .......
Gal 2019-10-27
prisimena šis padangų perdirbėjas, ponas Cicėnas, kaip vietoj savo sūnaus pakišo niekuo dėtą vaikiną. Cicėnukas primušė žmogų Alytuje ir pateko į policiją, tėvelis atskubėjo į policiją ir patvarkė taip. kad įvykęs teismas vos nenuteisė niekuo dėto vaikino, kuris tų muštynių metu buvo paskaitose Vilniuje. Šlykštūs tipai ir kaip tokiam žmogėnui tokį verslą leido. Protas nesuima. Galimai visa chebrytė panaši tame klube.
tyt2019-10-27
Pasitvarkys broliai is Rotary taip kaip jiems reikes. Po to paaiskes , kad Cicenas -pats nabagas labai nukentejo , ir kaitaip buti negalejo. Net atsiprasyti miesto zmoniu nesugebejo , kalbintas per Dzukijos TV. Ir sveikina , gi su nauja veikla. Veikla kuri nuodino musu miesto ir rajono zmones. AN naujienu direktorius Burba, , Klegeris, sitas ir t.t ir panasiai . Imkite sluotas ir pirmyn valyti reabilitacijos centro. Alytaus varganas elitas.
????!!2019-10-27
"Brolis" "brolį" tirs??? Ar čia normalu?!
Ar gali normalus žurnalistai 2019-10-27
Imti ir rimtai pakapstyti šito veikėjo veiklą, jo ryšius, turtų kilme ir t.t.?
a nu2019-10-27
o kuo ten baigėsi su traidenio užkastom atliekom?
100 proc2019-10-27
patikrinkit susijusiu seimos nariu deklaracijas manau kad vaikai nuo 15 metu jau buvo milijonieriai haha
lauk2019-10-27
sita uroda patikrinkit asmenis su juo susijusius ar galit padaryti tvarka ar zmonems reikes patiems linciuot???? gauna alga is musu visu... oi kaip reikia juos visus nubuozinti bet cia galioja Lazda Turi Du Galus ne tau tai tavo vaikam. prezidentas bl jobanas
Apgailetinas2019-10-27
Ziurejau čia kažkokį video reportažą su ministru Palioniu tai šis diedas ko paklausi to negausi. Kokie skaičiai nežinau, kas parašyta ten kažkur neatsimena , net ministras leptelejo, kad reikėjo ateiti pasiruošus ir žinoti ! Dar apie garbe vapalioja.Ir kada tokie isnyks is vaizdo ? Sulinde į visokius postus, klubus , draugystemis giminystemis susirise persirise ir visas darbas matomai tik bezdalu gamyba ant valdiškų kėdžių
joo2019-10-26
Tarybinis snukutis iš kart išduoda...
A2019-10-26
Kol rotary klubo nariai sedes savivaldybej,ar jai priklausanciose imonese,tai toki bardakai buvo ir bus ir nera cia tiketis nieko gero.
Mates2019-10-26
Bet Alytus ir nugyventas miestas aplamai,viskas sugriuve,apgriuve like centre tie sovietiniai kaskoki statiniai panasus y bunkerius,nu vienu zodziu baisu,matosi kad miestas neturejo gero seimininko juo labiau kada europa dalino pinigus miesto gerbuvio tvarkymuij.
Dzūkijos tv žinios2019-10-26
Tas ... ... ...Cicėnas per žinias net žodžio "atsiprašau" nesugebėjo išstenėti miesto ir rajono žmonėms. Turėjo atsiklaupęs prieš tv kameras maldauti žmonių atleidimo ! Tik morališkai degradavęs, be sąžinės po tokios ekologinės katastrofos gali neišlementi paprasto žodelio - atsiprašau. Ir šitas žmogus yra Rotary klube ???
Edvinas2019-10-26
Vienoje iš nuotraukų yra ir dabartinis vicemeras Śarūnas Klėgeris. Hmmm...
Ka jus, raganu medziokliai? 2019-10-26
3 mljn. kasio, gamtos, gaisru, tarsos ir viso kito ekspertai? Atsipuskit, pailsekit. Palaukit, jusu Dievulis Cesiulis, tikrai neleis nieko slepti!
Alytus2019-10-26
Kaip visuomet "vieningi broliai " -prisidejo ir prisides...!
Raimis2019-10-26
Garbė būti chebroj.
Ats2019-10-26
O glusius.... kas tave taip uzkabino Janonio sūnus gal tu?
O glušiai2019-10-26
Kaimiečiai, ką jūs čia trysčiojat?? Ka reiškia „man atrodo“, „galėjo“, „turėjo“.... Jums kaip pasiutusiems šunimis, tik paduok auką... Putos drimba... O kas pamete šitą mintį jums, sabakos? Ar ne ružavai balta kalaitė su savo banditu šalia???
Kur ribos2019-10-26
Idomu ka jie ten sprendzia kaip dangstyti savo juodus darbus?nesuprantu tokiu klubu prasmes?apsvaoige nuo turtu ir valdzios sektantai? Ar kas jie tokie?dangstosi kazkokiais klubais ir dar valstybines pareigas uzima? Ir metai tai visu tu paciu baisiausiu ,bebru"šakes alytui jeigu cia ju nagai prikišti
As2019-10-26
Parazitu, senu pinigu aptinusiu kuiliu irstva vardu rotary
Reta2019-10-26
Ne cia jau rimta , kad sitiems nebutu leista, bet tai jei galai eina iki kubiliaus , tai jie nersis is kailio ,bet galus sleps,alytiškiai ,mielieji, kazka reikia daryti
Šaunuoliai žmonės 2019-10-26
Dar būtų gerai, kad žmonės susiburtų ir pateiktų kolektyvinius ieškinius visiems, dėl kurių kaltės atsitiko ši ekologinė katastrofa. Nereikėtų po vieną kiekvienam bylinėtis, nes ne visi žino tas procedūras, nežino nuo ko pradėti.
NUOMONE2019-10-26
MIELI ALYTISKIAI JUK SIS KLUBINETOJAS MANAU TUREJO TIKRINTI SIA YMONE DAR PRIES GAISRA JUK JIS GAMTOS SERGETOJAS JI VYTI KUO TOLIAU NUO SIOS GAISRAVIETES REIK O NE SKIRTI VADOVU LIKVIDACIJAI JUK JIS TURI PATS NUSISALINTI NUO SIU PAREIGU YDOMU KAS SIOS YMONES AKCININKAI BUVO
Gudručiai2019-10-26
"prisidės prie gaisro padarinių likvidavimo." Mat kaip ? O tame rašte neparašė, kaip jis ruošiasi atlyginti visiems miesto ir rajono žmonėms patirtus nuostolius ir nepatogumus ? Tai tegul parašo, nes kai kreipsimės visi į teismus jam tai kainuos žymiai brangiau, nei geranoriškai.
Alytus2019-10-26
Šie seni BEBRAI ir kalčiausi dėl gaistro !!!!
nu2019-10-26
sava chebrytė
janoni2019-10-26
tai kad trynei nuotrauką ne todėl,kad esi rotarry kliubo narys,o todėl,kad nori paslėpt "galus",kad esi susijęs su cicėnu ir ekologistika,galimai,korupciniais ryšiais.Reik pabandyti sudominti šitu straipsniu Lrytas.lt.Va tada galėsi diskutuot apie savo garbes
Alytiškė2019-10-26
Ne ne tik ne jis...
Valius2019-10-26
Cia negerai vienas kita dengs reikia svarumo siame reikale o ka meras mano gal pasisakys
He he he2019-10-26
Senas vilkas....apie špalų cvekus epopėją pamenate? :)
Manau2019-10-26
Sito Janonio naglumui nera ribu.............
traffix.lt