8 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 18d.
SportasKrepšinis
2019 Spalio 25d.
7

Politiko S. Janulevičiaus treniruoti perimta „Dzūkija 2” RKL sezoną pradėjo nesėkmėm (ATNAUJINTA)

titlePolitiko S. Janulevičiaus treniruojami jaunieji dzūkai RKL sezoną pradėjo pralaimėjimu Organizatorių nuotr.

Martyno Pocevičiaus, Tomo Pačėso jaunesniojo, Haroldo Roko ir Roberto Tvorogo vedama Alytaus „Dzūkija 2” sezoną Regionų krepšinio lygoje (RKL) pradėjo pralaimėjimu (81:90) svečiuose prieš Kaišiadorių „Savingę“.

T. Pačėsas (jaun.) pelnė 18 (6 atkovoti kamuoliai), M. Pocevičius – 16 (6 rezultatyvūs perdavimai, 4 atk. kam.), H. Rokas – 11, o R. Tvorogas – 10 taškų (5 atk. kam.).

„Dzūkijos 2” gretose sezoną taip pat pradėjo Mantas Makselis (7 tašk.), Justinas Švedas (7 tašk., 5 atk. kam.), Rokas Bučys (6 tašk.), Elonas Pašukevičius (3 tašk., 7 atk. kam.), Antanas Sakavickas jaunesnysis (3 tašk.), Dainius Levas ir kapitonas Adas Šiumbrys.

Alytaus „Dzūkija 2“ stratego poste debiutavo trenerio pozicijoje iki šiol nedirbęs alytiškis Saulius Janulevičius. Buvęs miesto tarybos narys šiame sezone su A. Sakavicku (jaun.) taip pat yra vienas iš naujųjų „Dzūkijos“ pagrindinės komandos administratorių.

Iki S. Janulevičiaus jokios Alytaus komandos trenerio pareigų oficialiai dar nėjo trenerio išsilavinimo neturintis, apie krepšinį tik mėgėjiškai suprantantis žmogus.

Kaip politikui sekasi treniruoti RKL pirmenybėse startavusį jaunimą, spalio 26 d. galima išvysti „Dzūkijos 2” namų rungtynėse su Užpalių (Utenos r.) „Užpaliais“.

ATNAUJINTA

„... Kartais keista skaityti, kuomet žmonės iš karto nusiteikia negatyviai prieš kitus. Visada norisi save išbandyti naujose srityse, kuriose esi jau pažįstamas...", - pakomentavo politikas S. Janulevičius, teigiantis, kad krepšinyje yra jau „19 metų".

T. Pačėsas (jaun.) ir M. Pocevičius įmetė po 21 tašką, 16 pridėjo M. Makselis, 15 – J. Švedas, tačiau „Dzūkijos” dubleriai patyrė ir 2-ąjį pralaimėjimą, rezultatu 87:97 nusileisdami Užpalių kaimo komandai. Šios alytiškio trenerio Gintaro Kručkausko treniruojamos Utenos rajono komandos gretose nesulaikomas buvo 34 taškus pelnęs Tomas Martinonis, 21 tašką surinko Ernestas Leipus, taip pat atkovojęs 12 kamuolių. „Dzūkijai 2” 11 kamuolių atkovojo Rokas Bučys, Elonas Pašukevičius buvo nubaustas technine pražanga.


Komentarai

7
Antanas2019-11-09
Nesvarbu, kad Sauliukas negirdėjęs apie krepšinį, svarbu, kad jis visada geros nuotaikos.
svaine2019-10-28
FUTBOLO PRANSKUS KREPSINIO JANULEVICIUS .PUIKU VAIKAI BUS SABONIO IR PELES LYGIO
Nu2019-10-27
Koks jis politikas.
Informacija2019-10-26
Kodėl nerašo kad šiandien varžybos bus ne Alytuje o žais Dauguose?
Sauliau2019-10-26
Pavaryk
Šiaip2019-10-26
Jį vakar per teliką rodė sėdint Kaune Eurolygos varžybose, tai kaip įmanoma 2 vietose vienu metu būti ? RKL live score rodė, kad vyr. treneris Sakavickas komandos.
Speigas2019-10-25
Kam dar į subine sulysi Januliavičiau,kur tik tu nebuves,atrask savo vietą pagaliau
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • 2 Donatai Alytuje
  • FOLKLORO ANSAMBLIO „ŽVANGUCIS“ 5 METŲ JUBILIEJUS