6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Nelaimės
2019 Spalio 25d.
9

N. Cesiulis: „10 dienų laukiau, kada galėsiu jums pasakyti – viskas, gaisras tikrai užgesintas"

titleAMS.lt nuotr.

10 dienų trukęs gaisras Alytuje užgesintas. Oficialu. O mes dalinamės Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio, tikimės, paskutiniu įrašu iš gaisravietės. Alytausgidas.lt redakcijos ir skaitytoj7 vardu dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios nelaimės likvidavimo. Ačiū!

„10 dienų laukiau, kada galėsiu jums pasakyti – viskas, gaisras tikrai užgesintas. Ne prieš 3 dienas, kaip kažkas sakė, o paskui dar kartą žurnalistams pakartojo. O tik dabar. Vyrai iš laimės dainuoja. O aš ant borto sėdžiu. Diena lyg ir švęsti, džiaugtis. Bet kai pagalvoji, koks brudas mūsų plaučiuose dabar, kokias daržoves iš kiemo valgysim... tik vaikus ir žmoną stipriau apkabinti norisi.

Norėčiau sakyti, kad dabar jau skirstomės ir greičiau namo. Bet toli gražu. Prasidės linksmoji dalis – šiukšlyno likvidavimo darbai. O čia vėl pykšt pokšt galvosūkis. Kol šitą velnio skylę sutvarkysim – galim ir pusmetį užtrukti. Nes iki šiol jokie specialistai nežino, nei kas, nei kaip tai turi padaryti. Tos sudegusios padangos jau susimaišę su betono gabalais. Kitaip tariant, tūkstančiai kvadratinių metrų gumos su gruzu. Sako, į Šiaulius reikėtų vežti, bet nieks nenori imti tokios košės, reikia surūšiuoti. O to daryti vėlgi nieks nenori. Atvažiuoja rimti žmonės, pakraipo galvas, padūsauja ir išvažiuoja.

Po tokių linksmybių pasakysiu tiesiai šviesiai – į jokius prezidentus, į jokį Seimą neisiu. Aš esu alytiškis. Dzūkas iki panagių. Aš myliu šitą miestą. Ir jeigu būsiu „širdžių prezidentas“ – tai nebent žmonos. Ir jeigu būsiu „širdžių premjeras“ – tai nebent savo vaikų. Jau prieš tapdamas meru sakiau, kad noriu matyti klestintį Alytų. Noriu, kad čia žmonės sugrįžtų. Noriu, kad čia turėtų darbus ir gyventų laimingai. Savo svajonės neišsižadu. Tikrai darysiu viską, kad mano šeimai, vaikams, visiems, kurie manim tikėjo ir už mane balsavo – nebūtų gėda.

Gaisras baigėsi. Tikiuosi, tai bus pamoka visiems. Ir neduok Dieve koks Astravas. Nes tada mums tiesiog šakės. Ir norėčiau tikėti, kad po šito gaisro man ir šitiems žmonėms taip pat nebus šakės. Gal naivu?

Tikiuosi, niekas nesupyks – šiandien darbą baigsiu anksčiau. Ir šeimai pažadėjau, kad savaitgalį – jokių naujienų iš manęs. Po 10 dienų komandiruotės parskrendu namo. O pirmadienį ryte būkite pasiruošę – turėsim žinių."


Komentarai

9
Komentuoti
Voras2019-10-27
Pritariu STT
Nereik daryt didvyriu o prikirpt uodegas tiem kas davede iki gaisro
O meras ilgai nejos ant nelaimes zirgo
Miestas merdi ir anksciau ar veliau zmoniu nusivylimas pavys valdzia
Čia tik laikinas sou zmoniu jausmais
STT2019-10-26
Bardakas buvo ir bus pakol svogeriai valdys valstybe ir tegul meras neapsimeta durnium ir nezino kas toj imonej daresi,juk Alytus tai nedidelis miestelis,o objektas tai buvo strateginis galima sakyt.
vidas2019-10-26
o cia tai meras atidirbo ,negailedamas saves
Alytiskis2019-10-26
Meras Nerijus Cesiulis super,pavyzdys visiems politikos seniams-grobuonims.Netikejau,kad toks geras zmogus musu Meras.ACIU:-)
Puiku, mere, pagarba2019-10-26
O dabar ilgai netempkite ir informuokite žmones kam ir kaip teikti reikalavimus dėl patirtos finansinės, psichologinės, moralinės žalos, bei patirtų neplanuotų išlaidų. Ačiū.
Kastytis2019-10-25
Pamiršau padėkoti ALYTAUSGIDUI už labai greitą ir teisingą visuomenės informavimą. Ačiū
Kastytis2019-10-25
Pagarba visiems gesinusiems gaisrą, ačiū vyrams už pasiaukojimą. Didžiausios sveikatos Jums. Pagarba merui Nerijui Cesiuliui ir priešgaisrinės viršininkui Algirdui Bautroniui. Jūs šaunuoliai.
Natalija2019-10-25
Verkdama iš džiaugsmo,žiurėjau išskirtinį reportažą. Apkabinčiau kiekvieną savo darbais pasišventusį DIDVYRĮ. Savo galvą iki žemės lenkiu prieš JŪS, kad svarbiausia gyvenimo vertybė-žmogaus gyvybė gelbėjote pačiomis baisiausiomis sąlygomis vedini ne tik savo pareigos tarnauti miestui,rajonui, valstybei ir žmonėms, bet ir žmogiškujų faktorių.
Ilona 2019-10-25
Net sunku patiketi tokia gera zinia. Didelis aciu musu didvyriams gelbetojams. Musu Gerb. Merui net truksta zodziu kaip isreiksti padeka. Lietuvoje tik vienas toks meras kaip musu. Mes tuo didziuojames. Kad taip nuosirdziai rupit is, buti toje pekloje, tikrai nei vienas kitas taip nebutu elgesis. Aukojo savo sveikata, laika. Atvirais savo komentarais mus stiprino. Be galo geras ir nuosirdus zmogus, kuris nera abejingas savo miesto gyventojams.
traffix.lt