8 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 18d.
SportasKrepšinisAktualijos
2019 Spalio 25d.
2

Dėl apnuodytų patalpų žaidė Vilniuje ir laimėjo (ATNAUJINTA)

titleIki gaisro „RKL-gut.lt“ komanda Lietuvos moterų krepšinio čempionato rungtynes Alytuje žaidė Pramonės g. 9. Šio pastato patalpos buvo apnuodytos, gaisras dar neužgesintas, todėl miesto krepšininkės yra priverstos rungtyniauti priešininkių aikštėjeAlytausgidas.lt nuotr.

Pirmas sezono rungtynes Alytuje penktadienį turėjusi žaisti miesto moterų krepšinio komanda „RKL-gut.lt“ to padaryti negalėjo.

Naujosios trenerės Mildos Sauliūtės ir jos asistentės Kristinos Grižienės auklėtinės dėl 10-ąją dieną Alytuje besitęsiančio gaisro namų rungtynes buvo priverstos perkelti į priešininkių aikštę ir su Vilniaus universitetu žais išvykoje.

Pirmas dvejas sezono rungtynes alytiškės taip pat žaiidė sostinėje, kur nugalėjo „Patriotes“ (83:40) ir „Tiketą“ (71:67).

Jeigu gaisras Alytuje bus pagaliau bus užgesintas, o smogas netruks ilgą laiką, „RKL-gut.lt“ Lietuvos moterų krepšinio čempionato B diviziono rungtynes vėl žais sporto salėje buvusiuose Šilumos tinklų profilaktoriume (dabar Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras) Pramonės g. 9. Šio centro pacientai dėl gaisro, juos pasiekusio bei patalpas apnuodijusio smogo, iš pastato buvo evakuoti.

Kadangi gaisras dar neužgesintas, pacientai atgal minėtą centrą nesugrąžinti, čia dar negali žaisti ir krepšininkės. Beje, centras šiomis dienomis jau valomas savanoriškomis ir miesto savivaldybės įstaigų darbuotojų pajėgomis.

ATNAUJINTA

Po atkaklios kovos ir pratęsimo Vilniuje alytiškės laimėjo 84:80 (71:71) ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

„RKL-gut.lt“ komandoje reultatyviausia buvo Akvilė Okunevičienė (23 tašk.) Rita Žilinskaitė (20) ir Gedvilė Savostaitė (19).

Artimiausios, šiame sezone pirmosios, alytiškių rungtynės namų aikštėje planuojamos lapkričio 16 d. su Vilniaus „Svaja“.


Komentarai

2
Ra2019-10-25

Proto vargšas, sunki buvo tavo vaikystė, kad taip mastai
Rt2019-10-25
Bobos vietą prie pečiaus o ne kokį prakeikta krepsini
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • 2 Donatai Alytuje
  • FOLKLORO ANSAMBLIO „ŽVANGUCIS“ 5 METŲ JUBILIEJUS