2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Švietimas
2019 Spalio 24d.
1

Progimnazijos direktoriaus konkursas neįvyko (ATNAUJINTA)

title

Iš anksto planuotas Vidzgirio progimnazijos direktoriaus konkursas neįvyko.

Pavasarį į Alytaus miesto tarybą išrinkus ilgametį Vidzgirio mokyklos direktorių Valdą Račkauską, seniausios Vidzgirio mikrorajono švietimo įstaigos vadovo pareigas laikinai ėjo „Volungės“ progimnazijos direktorius Feliksas Džiautas.

Kodėl neįvyko konkursas?

„Buvo vienas pretendentas, tačiau jis atsisakė dalyvauti konkurse”, - mūsų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybė.

Alytausgidas.lt šaltinių žiniomis, į Vidzgirio progimnazijos vadovo postą taikė vienas iš dabartinių pagal rengiamą švietimo tinklo pertvarkos planą uždaryti norimų mokyklų vadovų.

Tai buvo antrasis spalį Alytaus mieste neįvykęs konkursas. Kaip ir Vidzgirio progimnazija, laikinai be tikrojo direktoriaus turės dirbti ir „Boružėlės“ lopšelis-darželis. Vienas konkursas spalį įvyko – Jotvingių gimnazijos direktoriumi tapo dabartinis Likiškėlių progimnazijos vadovas Donatas Vasiliauskas.

Kada bus skelbiamas konkursas Likiškėlių direktoriaus vietai užimti – dar nežinoma. Jeigu kandidatų atsiras, lapkritį turėtume sužinoti, kas vadovaus Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklai, o po gruodį paaiškės ir Dailės mokyklos direktoriaus konkurso laimėtojas.

ATNAUJINTA

Savivaldybių duomenimis, iki spalio 1 d. visoje Lietuvoje buvo paskelbti 159 konkursai eiti švietimo įstaigų vadovų pareigas, deja, apie 100 neįvyko.


Komentarai

1
Komentuoti
JOO2019-10-28
Kažkas negerai su konkursų sąlygomis ir reikalavimais, kad neįvyksta konkursai.
traffix.lt