8 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 18d.
SportasKrepšinisAktualijos
2019 Spalio 23d.
7

Į Pačėsų rankas grįžusi ekipa treniruosis Dauguose

titleAlytaus komandą „Sintek-Dzūkija“ valdančios įstaigos „Dzūkijos sportas“ direktorė Laima Pačėsienė ir komandos sumanytojas, jos vyras Tomas. „Sintek-Dzūkijos“ komandoje rungtyniauja jų sūnus Tomas

Be to, kad Alytaus „Sintek-Dzūkija“ užima paskutinę (10) vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), dėl gaisro negali žaisti tiek lygos, tiek taurės rungtynių, pasirodo, kad tai – ne vienintelės komandos bėdos.

Teigiama, kad krepšininkai per pastarąją savaitę beveik nesitreniravo. „Treniruodamiesi salėje jautėme kvapą, o burnoje – skonį“, - patvirtino „Sintek–Dzūkijos“ treneris, Alytaus miesto tarybos narys Valdemaras Chomičius, po treniruotės sužinojęs, kad dūmai pradėjo pūsti į arenos pusę, todėl buvo nuspręsta Dzūkijos sostinėje nebesitreniruoti.

Po sekmadienį dėl gaisro padarinių neįvykusių LKL rungtynių su Utenos „Juventus“ Alytaus komanda išvyko į Druskininkus, kur pirmadienį surengė treniruotę, o taurės turnyro rungtynės antradienį įveikė žemesnės lygos komandą iš Tauragės.

„Artimiausiu metu grįžti į namų areną alytiškiai neplanuoja, o savaitgalio rungtynėms su „Lietkabeliu“ Panevėžyje fiziškai rengsis ir kareivinėse“, - informuoja LKL.

„Savaitgalį nesitreniravome, nuo rytojaus jau treniruosimės Dauguose. Kol kas plano, kada grįšime į namus, nėra“, - sakė V. Chomičius, patvirtinęs, kad krepšininkai, kurie į „Sintek-Dzūkiją“ atvykę iš kitų miestų, grįžo namo.

Žaidėjai grįžo namo, o komanda sugrįžo į Pačėsų šeimos rankas.

Ankstesnį sezoną „dzūkams“ vadovusį direktorių Antaną Sakavicką direktoriaus poste pakeitė Alytaus miesto tarybos nario Tomo Pačėso žmona Laima. Tiesa, pagrindiniu „Dzūkijos sporto“ įstaigos, valdančios „Sintek-Dzūkijos“ komandą, dalininku lieka advokatas, krepšinio mylėtojas Andrius Būdvytis.


Komentarai

7
Fil2019-10-25
meras dusta gaisre o dzukai slepiasi dauguose.
Geriausi2019-10-24
Ten ir likite.
No2019-10-24
Apgailėtina komanda
Ar2019-10-24
Tikrai sporto rūmai taip uždūminti buvo?
Lina2019-10-24
O man šlykščiausia pabėgėlio iš miesto į Vilnių karjeristo šeima
Linas2019-10-24
Viena is slyksciausiu seimu Alytui.
Praeitis2019-10-23
Deja, ji yra ir tokie žmonės valdžioje būti neturėtu, nebent kokiam Somaly, Bangladese, na ir dar kaip matom Lietuvoje
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • 2 Donatai Alytuje
  • FOLKLORO ANSAMBLIO „ŽVANGUCIS“ 5 METŲ JUBILIEJUS