-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Alytus112Aktualijos
2019 Spalio 23d.
14

N. Cesiulis: „Apie paslaptingąjį informacinį centrą ir pavargusius ugniagesius...“

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Kai jau atrodo, kad Alytaus gaisro tema 8-ąją (!) dieną turėtų būti išsemta, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis savo „Facebook" paskyroje vėl pateikia informacijos, kuri verčia manyti, kad apie Alytaus gaisrą tiesiogine ir perkeltine prasme mes dar kalbėsime ilgai...

„Geriausi anekdotai – iš gyvenimo.

Kelios ministerijos Alytaus miesto savivaldybėje įkūrė spaudos centrą.

Įtariu, kažkas gavo pylos, nes prastai visuomenę informuoja apie mūsų reikalus. O dabar įdomiausia dalis.

Prieš tris dienas pas mus įkūrė informacinį štabą, kuris turi informuoti tiksliai apie esamą situaciją Alytaus regione, o šiandien į jį atsiuntė jauną vyruką. Atvažiavo anas iš Vilniaus 10 val. ryto, paklausė, kur čia jam reikėtų dirbti. Darbuotojos parodė. Pasėdėjo žmogus, pasidairė. Tada paklausė, ką gražaus galima pamatyti Alytuje. Aišku, savivaldybės darbuotojai papasakojo. O tas ir išėjo savom akim lankytinų objektų įvertinti.

Žadėjo po ekstremalių situacijų posėdžio paskambinti, pasiteirauti, kokios naujienos. Suprantu, kad Dzūkijos, o gal dzūkių grožis galvą visiškai apsuko, bet skambučio mūsų specialistai vis dar laukia.

Na, pakikenom ir... prie reikalų. Labai rimtų.

Mūsų vyrai po truputį krenta.

4 ugniagesiams sutriko sveikata. Vieni jau tiesiog fiziškai palūžo, jiems nustatytas išsekimas, trūksta kalio, magnio. Kitiems – plaučių uždegimas. Vyrai. Nežinau, nei kaip Jums padėti, nei kaip paguosti. Tik žinokite, Jūs esate mūsų šviesa ir ateitis. Net mano keturmetis sūnus nebenori būti policininku. Jis nori būti gaisrininku.

Visų žmonių vardų siunčiu didžiausią palaikymą ir sakau AČIŪ.

Šiandien Birštonas visiems ugniagesiams dovanoja visokius kvietimus į SPA procedūras. Labai nuoširdžiai norėčiau tikėti, kad jų pakaks sveikatai atitaisyti.

O sąskaitoje jau 87 tūkst. eurų!!! Ir aš negaliu patikėti, kad tai vyksta. LIETUVA, AČIŪ! Mes to nepamiršim niekada!

Apie gaisrą pasakysiu tik tiek – vyrai dirba juodai. Labai stengiasi. Ir jau labai nori namo. Tikrai. Tiesa, šiandien mūsų kieme maža šventė – Prūsaičio apdainuotus 39 gaisre sutiko traktoristas iš Alytaus. Manau, prisimins visą gyvenimą. Uždainavom iš dūšios, padovanojom konservų ir sauso kareiviško davinio. Galit įsivaizduoti, visi purvini, juodi kaip smala, prietemoj tik dantys žiba. Žydrūnai, žinok, gerumas grįžta su kaupu. Sveikatos Tau dar kartą ir kad gerų žinių turėtume kuo greičiau!"


Komentarai

14
Komentuoti
alytiskis2019-10-31
Kodel bijomasi ivardinti kaltininka ? Gal todel kad jo kiseneje sedit ?
Dėdė 2019-10-27
Bet tamsta.pats buvai savyvaldybes tarybos narys gal vis dėlto žinojai kaip ir kas ten dėjo parašus dėl tos firmukes veiklos...
lietuvis2019-10-25
Meras saunuolis-geros kloties jam. O su valstybiniu instituciju vadovai parode kaip jiems rupi zmones ir ju problemos, visi linke buti biurokratais ir kratytis atsakomybes, tai gal jei nenori atsakomybes-nedirbk tokio darbo. Gal per rinkimus zmones ivertins juos uz "pasiaukojima tautai" ir naujus pasipinigavimus-naujus norus dar padidinti mokestine nasta. Ar man taip tik atrodo, kad valstybiniai biurokratai kas kadencija vis naglesni, arsesni, mandresni tusciose kalbose ir issisukinejimuose, ir kas svarbiausia arogantiskesni. Kazkaip jie nesupranta, kad turi tarnauti tautai, zmonems, o ne partijoms ar institucijoms. Jau reiketu vidaus reikalu ministrei ant atsarginiu suoliuko pasedeti-pervargo per tuos pora menesiu. O gal ir is politikos pasitraukti, tai ne jai.
Laimute 2019-10-24
Alytaus mero drąsa rėžti tiesą, drauge su išvargusiais gelbėtojais pasiaukojančiai stoti i kovą su Lietuvą užklupusia nelaime - pavyzdys mums visiems kaip turetume branginti tiesą, drąsą, žmogu ir visu műsu namus - gamtą. Dievas visada atlygina užgerumą.
Slytiske2019-10-24
Meras šaunuolis teisingas ir drąsus
stiprybės ir kantrybes,slytiskiskiai šito niekada nepamirs.Slytiske
Edita2019-10-24
Nesulaikau ašarų skaitydama šį straipsnį.
Stiprybės ir darkartą STIPRYBĖS,jums VYRAI!..(ten dirbantiems)
Anelė2019-10-24
Šaunuolis mūsu meras. Nesėdii rankų sudėjas , bet ei na žjūri siguaciną ir sprendžia
Lina2019-10-24
Nerijus Cesiulis tapo alytiškių širdžių meru.
sveikatos ugniagesiams!2019-10-24
Plaučių uždegimas turbūt ne virusinis? Jei tai cheminė pneumonija (pl. uždegimas, kai įkvepiama daug toksinių medžiagų), su kuria gydytojai ne taip dažnai susiduria, ar nereiktų kreiptis į Santariškių ar Kauno klinikas?
Laikykitės visi!
Alytiskis. 2019-10-23
Laikykis mere. Būtų šaunu, kad mūsų šaunuoliai ale kietekai kareivukai prisijungtų. Negi neatsiras iš jų savanorių padėt. Vyrai už ką jūs € gaunat, kad palakstot, miškuose pamiegat?????
Darius2019-10-23
Aš apakęs šio žmogaus užsivedimu, (turiu galvoje merą Nerijų) dar nemačiau, kad tiek žmogus turėtu ambicijų, technisko mastymo, "pastovėjimo" uz savo miesta, zmones, ugniagesius, nebūdamas inžinierius ar gamybininkas esi Tikras miesto vadas. PAGARBA
alytiskis2019-10-23
maladec mere ugnegesem stiprybes ir sveikatos , zmones labai prisikvepavo smarves bet jus to pragaro karzygiai , duok dieve jum sveikatos ir stiprybes uzbaikit ta pragaro virtuve neveltui zmones jumis tiki
Ačiū jums visiems ten esantiems 2019-10-23
Būkit laimingi ir sveiki !
Super meras, toks ir turėtų buti2019-10-23
Ne pasikeles ir neskraidantis ir nevaidinantis pono. Žinau ką ateiti noriu matyti šitos velnio duobės meru.
traffix.lt