24 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
AlytusVerslasAktualijos
2019 Spalio 23d.
17

Alytaus ugnies gesintojams skiria 10 tūkst. eurų

title#AlytusMyliNorfa

Bendrovė „Norfos mažmena“ nusprendė skirti 10 tūkst. eurų gaisrininkams, gesinantiems Alytaus padangų perdirbimo gamyklos gaisrą.

Alytuje, kur veikia keturi šio tinklo prekybos centrai, taip pat „Norfos“ grupės įmonių gamybiniai padaliniai (Alytaus konservų cechas ir Alytaus pieninė), gaisro užgesinimas yra labai aktualus.

„Norfa“ atiduoda pagarbos duoklę ugniagesiams, kurie sugebėjo pažaboti gaisrą, dirbdami sunkiomis sąlygomis, rizikuodami savo sveikata, o gal ir gyvybėmis, ir, sprendžiant iš visko, nesulaukdami laiku pagalbos iš tų, kurie tą pagalbą turėjo suteikti“, - sakė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis. Pasak jo bendrovė dėkinga visiems, kurie realiai prisideda prie gaisro tramdymo, o ne pozuoja prieš kameras, ar dalina interviu, imituodami aktyvią veiklą.


Komentarai

17
Komentuoti
Laima2019-10-26
Pagarba Norfos vadovybei už žmoniškumą.
Mode 2019-10-24
Tai tuos dešimt tūkstančių padalinus ant visų ar isei ls bet 25 eurus
Pirmam komentarui ?2019-10-24
Tai kodėl kariuomenė nepadėjo gesinti gaisro kaip pinigų tai nori, o padėt gesint gaisrą nėra noro.
?2019-10-24
Gal į misiją važiuojantiems kariams susimiatam. Jie ir gi iš misijos gali negrįžti.
Ilona2019-10-23
Pagarba NORFAI.????
Donatas2019-10-23
98% mano parduotuvės išlaidų atitenka Norfai. Kokius 3-4 metus iš eilės, per metus praleidžiu 2000€ ir daugiau. Geros kainos + geros nuolaidos. Dažnai perku prieš 10h ryto arba po 20h vakaro. Dasimeta +3% prie 2%(sidabrinė kortelė), jeigu suma būna didesnė, dažniausiai gaunu 6-8% nuolaidą. Vieni iš didžiausių atlyginimų darbuotojams, ko gero geriausios kainos pirkėjams. Kas gali būti geriau? Gal Norfa parduotuvėse nėra geriausių dizaino sprendimų ar reklamos sprendimų, bet aš einu į parduotuvę dėl geros kainos, o ne dėl emocijų. Ši žinia iš Norfos parodė parduotuvės nuoširdumą. Ką daro maxima? Sukeltom kainom už mūsų pinigus perka reklamas, kad jos verstų mus pirkti pas juos, apgailėtina. Aš esu pats dirbęs su parduotuvėmis, aš žinau kaip dirba, jaučiasi ir kaip uždirba parduotuvių darbuotojai, todėl man rūpi žmogiškumas, dėl to renkuosi Norfą. Dar galiu pasakyti vieną neužmintą faktą apie kitus prekybos centrus. Pavyzdžiui į Norfą atveža duoną ir kitus dalykus iš Norfos bazės Rivona, nes ten suveža visos gamyklos produkciją, taigi į parduotuvę atvažiuoja viena transporto priemonė kuri viską atveža. Na o į kitus tinklus tokius kaip Maxima, Iki? Ten kiekvienas duonos, mėsos ar kitas vežėjas veža produkciją atskirai. Kaip manote, kas turi sumokėti už skirtingas transporto priemones ir papildomus vairuotojus, kurie individualiai ir atskirai atveža į parduotuves produkciją? Ar tikrai tokios parduotuvės gali pasiūlyti geras kainas? Kitas variantas kodėl Norfa man patinka. Maximai Vilniaus duona pasiūlė kelti kainas, ji ir sutiko. Norfa yra pasakiusi Vilniaus duonai, taip pat dėl Švyturio ekstra kainos - "Nematau pagrindo kelti kainas šiais produkcijai, netinka kaina, nevežkit". Tikėkit tuo kas tikra, o ne reklamomis kurios laižo šikną.
Vilma2019-10-23
Sauni NORFA.Ne be rekalo mes ten apsipirkinejam.....
Kur2019-10-23
Mano komentaras?
To !!! Ir kitiems neismaneliams2019-10-23
Fondas,skirtas visiems ugniagesiai,dirbusiems nelaimės zonoje,nesvarbu iš kur jie buvo ar yra atvykę!!!!!
Sąskaita savivaldybei2019-10-23
Blogai.
emm2019-10-23
Man irgi idomu, kodel visi tik apie alytaus ugnegesius kalba.. lygiai taip pat gesino ir kitu keliu miestu pajegos. Butu teisinga visiems isdalint.
Regina2019-10-23
Vau.:) Eisu dabar vis pirkti tik į Alytaus Norfą, kuri stovi prie gaisro židinio, žinoma, kai lauke tikrai nebedvoks.
!!!2019-10-23
Bet rezikavo ne tik Alytaus ugniegesiai. Vilniaus pamainos po pusantros dienos nemiegojo gesindami Alytuje ugnį. :(.
2019-10-23
Šaunu, padarė tai ko negali padaryti neįgali valdžia
Gitana2019-10-23
Pagarba NORFAI. Nedaugžodžiauja, o ima ir daro... Tik dar kartą įsitikinau, jog ne veltui tai yra mano pamėgtas prekybos centras. ŠAUNUOLIAI :-)
LINA2019-10-23
SVEIKI, LABAI GRAZU, KAIP ZMONES LIEKA NEABEJINGI SUNKIU METU. TAI DIDELIS GRAZUS PASIAUKOJIMAS. TELAIMINA-''DIEVAS'' SIOS PARDUOTUVES VADOVUS, KAD VISADA GYVUOTU SI PARDUOTUVE , IR JOS VADOVAI, KURIE NELIKO ABEJINGI. DIDEILIS NUOSIRDUS ACIU VISIEMS. LINKIU VISIEMS SVEIKATOS IR SEKMES.
AS2019-10-23
Pagarba norfai. Saunuoliai.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena