22 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Nelaimės
2019 Spalio 23d.
21

Meras prakalbo apie keistus patikrinimus

title

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis savo oficialioje „Facebook" paskyroje ir toliau be jokių pagražinimų teikia išsamią informaciją apie padėtį gaisre. O ji, švelniai tariant, tikrai įdomi...

„Nuo ryto šitoj velnio skylėj. Stoviu ir jaučiu, kaip žilstu. Garbės žodis.

Kelias dienas džiaugiausi, kokie žmonės vieningi, kaip palaiko vyrus. Socialiai atsakingos parduotuvės, kepyklėlės, kavinės ir pavieniai žmogeliai veža maistą, vandenį. Ir tai absoliučiai visi iki vieno vertina. Ir tik dėl jūsų palaikymo chebra nepasiduoda. Ačiū jums, čia yra fantastika, taip tarp žmonių ir turi būti. Dabar klausykite.

Ekstremali padėtis. Dabar visokios tarnybos tarnybėlės puola klausinėti, kas veža maistą, ar yra maisto gamybos licencijos, ar turi leidimus vežioti maistą ir pan. Prašo kontaktų, pavadinimų, klausia, kada konkrečiai maistas vežamas. Ar čia veikti neturi ką, ar čia tiesiog taip už gerumą padėkojama šiais laikais?

Dabar galvoju apie tą ponią, kuri lašinukus iš namų vyrams pjaustė. Juk nei gamybos licencijų, nei transportavimo leidimų. Ką kalbėti apie tai, kad vyrai valgo juodom rankom ir panagėm. Nes tiesiog jos jau nebeatsiplauna. Gal kokia sanitarinė gali atvažiuoti. Mums jūsų tikrai trūksta.

Norėčiau pasakyti, kad jau viskas – šiukšles renkam. Bet dar ne. Padangos vis dar dūmina ir toliau daro savo juodą darbą. Šiandien įvarysim dar vieną didelę mašiną bus jau 4, todėl turėtume stipriai pasistūmėte likviduojant gaisrą.

Ir nepaisant visų nesąmonių ir pokštų, kokius mums krečia, kas tik netingi, žmonės savo didvyrius myli – į savivaldybės sąskaitą jau sukrito virš 40 000 eurų. Gavau žinutę, kad vienas mokinukas pervedė iš savo sąskaitos 1 eurą. Sakau, oi, ačiū. Man sako, bet žinokite, jis tik tiek ir turėjo. Atidavė viską. Stoviu, akis ir gerklę graužia. Šį kartą ne nuo dūmų".


Komentarai

21
Komentuoti
Nesvarbu2019-10-24
Pagarba miesto merui,ir visiems kurie prisidėjo prie sios bedos ,o kur rajono meras gal kazkur po lapais slepesi,
As2019-10-24
Gaisrininkai,turi būti aprūpinti viskuo one taip kaip yra dabar ,viskas tik kariuomenei su kuo jie kariaus gauna pinigus ir juokėsi iš žmonių tegul kažką nors daro o tai tik degina kurą ir siurbe iš biudžeto pinigus.
Reiganas2019-10-24
O kas tą įmonę įteisino, ar ne savivalda. O kur buvo priešgaisrinė tarnyba dėl įmonės nesaugumo gaisro atveju. Prie ko čia ministrė?
Artis2019-10-24
Žmonių solidarumas rodo kad jai bus konfliktas su valdžia tai jiems nepadės net amerikiečių tankai
Vytautas2019-10-24
Saunus Alytaus meras.Toki pragara gesindamas dar turi jegu pajuokauti! O apieLietuvos valdzia,tai jau nieko nebesakysiu!!
Tomas2019-10-24
Gal reiktu pabandyti gesinti putomis, jos gal butu veiksmingesnes nei vanduo?
Kauniete2019-10-23
Negaliu atsistebeti Alytaus meru! Šaunuolis, didžiausia pagarba,kad daugiau tokiu vadovų, toli nueitume. Sužavėta
ALGIS2019-10-23
prasideda aukstos valdzios nurodymai atsiust 8 tikrintojus nors savaitej tik 7 d .Bet dar duklins firmas kurie aukojo irttt
Reta2019-10-23
Neriju i prezidentus!!!!
Dzukas 2019-10-23
Tos tarnybeles dykos duonos matai užsimanė.. Nei žmogiškumo nei sarmatos visai neturi...gėda.

Pagarba Alytaus miesto merui, gaisrininkams ir visiems tiems kas ištiesė pagalbos ranką.
Dzūkė2019-10-23
Neturiu žodžių - turiu omeny tuos "tikrintojus" - čia juk humoras, ar ne?
Alytiškė2019-10-23
Sunkus išbandymas teko mūsų merui-išbandymas ugnimi. Sėkmės ir kuo greitesnės pergalės.
Kas per velniai2019-10-23
As paprastas zmogus ir galiu savo noru atvezt zmonem maisto nes as uz tai pinigu neimu. Tai kokie cia patikrinimai gali but gal atsipeikekit valdzios pakalikai.
Is pradziu ministre dabar tikrintoja2019-10-23
Jei dar atsirast tokiu tikrintoju, susiburs zmones ir tie tikrintojai bijos per 100m ora patikrint????????????????
Rasa2019-10-23
putu ataka sitiems tikrintojams
Rita2019-10-23
Šlove merui,tikras miesto vadovas
Nijolė2019-10-23
Negaliu atsistebėt žmonių ryžtingumu, drąsa, gerumu.
Negaliu nesididžiuot mūsų MERU! Pagaliau nesuklydom rinkdamiesi miesto vadovą. Žiūrėkit korumpuoti neišmanėliai ir mokykitės.
O toms, atseit, „ tarnyboms”, švelniai tariant, kad vidurius paleistų, nes kur ir kada iš tikrųjų jie reikalingi, tai būna, tarsi akli ir kurti.
Alytiskis2019-10-23
Renkam toliau parasus, dar daug ka liko ismest ????????
vardas2019-10-23
Mažeika jau iškart įtarė padegima. Manau, kad tegul sekliai ieško , kas galėjo padegti, vistiek ypatingas atvejis, naktį irgi daug ką sako, slapta.
Alytiškė2019-10-23
Mere, stebiuosi JŪSŲ drąsa! Stojate prieš šalies (gal ir miesto) biurokratus kaip stojo didvyriai sausio 13-ąją prieš tankus - ryžtingais sprendimais, TIESA ir drąsa. Štai ką reiškia jaunas nuovokus, nepasiduodantis provokacijoms protas miesto valdžioje! Sveikatos JUMS! Manau, kad sveiku protu besivadovaujantys miesto ir šalies piliečiai stos mūru už JUS, reikalui esant, AČIŪ!
Algis2019-10-23
Čia ne tarnybėlių iniciatyva. Tai jau rimta: jei pavyks surinkti kritinę masę parašų netinkamam ministrui atstatydinti, kas sekantis? Tiek vyriausybėj, tiek seime puikiai supranta, kad jei Lietuvoj atsiras viltis, kad niekam tikusį (korumpuotą, nekompetentingą , žioplą ar t.t.) galima iškrapštyti iš posto, dar ne tokių patikrinimų bus.
O gal iš būtų laikas pasikrapštyt akis ir ką nors daryti?
traffix.lt