19 c Alytus
Antradienis, Gegužės 26d.
Dzūkija
2019 Spalio 22d.
22

N. Cesiulis: „Mes – dzūkai, o ne paspirtukai...“

titleNuotraukų galerija#MesDzūkaiNePaspirtukaiAlytausgidas.lt skaitytojos D. U. nuotr.

Septintoji Alytaus gaisro diena, matyt, buvo viena sunkiausių Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio ekstremalioje darbotvarkėje.

Šįkart daugiausiai nervų ląstelių sudegino ne gaisravietės liepsnos, o garbių ponų iš Vilniaus maršai ir demaršai. Na, o vis garsėjantis posakis „Mes – dzūkai, o ne paspirtukai!“ jau tampa kone  interneto klasika. Dalinamės mero apibendrinimais...

„Prisimenate tą mirusį zuikį? Ką tik neoficialiai gavau žinią iš Veterinarijos tarnybos, kad zuikis greičiausiai mirė nuo šio gaisro sukeltų padarinių, specialistai pasakojo suradę suodžių. Toliau bus aiškinamasi dėl sunkiųjų metalų. Jei tai bus patvirtina oficialiai – liūdna bus, ne tas žodis.

Žinau, kad visi laukiate naujienų, nors ne visos jos, kokias norisi girdėti. Bet geriau karti tiesa, nei saldus melas. Nes tada aišku, kas yra kas. Taigi, situacija – geryn ir šviesyn, BET gaisras dar neužgesintas. Vis atsiranda židinių, nes padangos smilksta taip, kad kiaušinienę gali kepti. Ir taip rūkstam nuodijamės jau lygiai savaitę. Po savaitės ir dienos, rytoj Seimo Aplinkos apsaugos komitetas surengs neeilinį posėdį dėl mūsų gaisriuko. Ačiū už kvietimą. Tačiau.

Esu ne tik meras, bet šiuo metu ir operacijų centro vadovas. Gerbiamieji Seimo nariai, važiuoti iki jūsų ir atgal – 3 valandos. Dar kelios pas jus – iš viso 5. Kadangi Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad gaisras – užgesintas, o mes renkam šiukšles, tad man tos 5 valandos yra labai brangios – galime tikrai daug per jas padaryti. Vietoj pasėdžio kabinete kviečiu rytoj geriau atvykti pas mus į talką. Grynas oras – plaučiams pravėdinti, sportas – sveikata, ne darbas – o vienas malonumas. O besitvarkydami ir patys viską pamatysit.

Nesinori tik jums šio antradienio vakaro visai sugadinti. Tad papasakosiu. Šiandien vakare prieina prie manęs ugniagesiai. Sako, mere, mums nereikia nieko daug, bet kai baigsis šita velniava, ar galėtumėme kokį mėnesį pasimaudyti miesto baseine nemokamai. VYRAI – MES VISI PADARYSIME DĖL JŪSŲ, KUR KAS DAUGIAU. Čia jau mano garbės žodis. O pradžiai – jau laukia 100 kvietimų į M. Stonkaus spektaklį pirmadienį.

Paskutinį kartą kai tikrinau – savivaldybės sąskaitoje (LT467181200002130487), kur žmonės aukoja norėdami ugnisgesiams atsidėkoti – 5 tūkst. 899 eurai. Ir skaičiai auga. Kas po eurą, kas po du, mačiau ir 500 pervedė. Jau ne tik alytiškiai, bet visos Lietuvos žmonės palaiko. Tai įrodo ir 3 val. nakties iš Panevėžio atvežta ką tik iškepta žuvis.

Viskas su mumis bus gerai. O jūsų palaikymas veža! Ir su tokia kariauna nieks nebaisu.

#MesDZŪKAInepaspirtukai "

 

Fotogalerija

  • Visvaldo Dambrausko dizainas

Komentarai

22
Komentuoti
Dėdė 2019-10-27
Bet ir Cesiulis buvo savyvaldybes tarybos narys, gal vis dėlto žinojo kas ten darėsi.
Kuka2019-10-27
Teks dar merui perkrest savyvaldybes klerkus, kas davė leidimus tokiai veiklai vystyti mieste.,nors tiek pažeidimų buvo....
Varena2019-10-26
Juk ten tikro dzuko nei su liktarnu nerasi,nes dauguma visokiu teistu priveze is viso svieto stayt Alytu,todel ir sneka kaip vemdami.
Lazdzijai2019-10-26
Labai britki jusu alytiskiai tarme.
Elena2019-10-23
Gerb. Mere, neismeskite pradeginto kostiumio, ieis i istorija. Stiprybes JUMS
Vilma2019-10-23
Pirmą kartą savo gyvenime (su sąžinės graužatimi) balsavau už socialdemokratą, kadangi nebuvo iš ko rinktis, bet dabar jau nesigailiu, pasirodo, kad ir tarp socialdemokratų yra padorių ir sąžiningų žmonių. Šaunuolis meras !
To sau2019-10-23
o tu kodel nedalyvavai tam sau? issigandes bezdejai savo skylej?
Kai siusiulis suslapins2019-10-23
Smilkstancias kruvas tada jau nieks nepriestaraus del aerodromo privhvatizavimo oi norejau pasakyti del strategenes investicijos i alytaus nauja lez pramonine zona.
Tai gal/2019-10-23
Juk prie Grigo si skyle buvo paleista,kas dejo parasus? Manau ,kad viceministrai puikiai zino kas ir kaip....Mulma su Tamuliavicium....
As dzukas smirdukas2019-10-23
Ne cyltas o tiltas
Ne saldaine o saldainis
Ne cirskenis o tirstesnis
Ne pazinstamas o pazystamas
Ne saratas o sratas
Ne saratinukas o sratinukas
Ne inzeidziau o izeidziau
Ne anspauzdas o anspaudas
Ne sou2019-10-23
Tiesiog gyvenimas jam pateikė žmogiškumo išbandymą .Ir jis ji atlaikė! Nepabego į krūmus,kaip daugelis valdziagyviu.Neisivaizduoju jokio kito valdžios atstovo, kuris visas šias dienas dusintusi tame gaisre.Is savo kabinetų tik pranešimus spaudai davinetu geriausiu atveju, taip kad nustokit, šunys, lot ant mero !
Šou2019-10-23
vyksta mero Šou. Prie viso to dar atlieka savo pareigą
To Dzukai BEZDUKAI2019-10-23
Tavęs net keikt nesinori, koks begalvis esi, gausi ir tu tų suodžių ir kitokio šūdo kaip ir mes , bezdukai
vilius2019-10-23
meras kuris sako tiesa ,gero pasisekimo jam toliau
Dzukai BEZDUKAI2019-10-23
Sidsiulissss sisiuliui sisiulis.
Alytus2019-10-22
Gerulė mero frazė!!!
Alytiškis2019-10-22
O kodėl brangieji Alytiškiai tyli skardžiabalsis buvęs ligoninės vadovas? Kur jo teisingi komentarai apie esamą situaciją Alytaus ore, o ne savivaldybėje? Juk jis daktaras.
Speigas 2019-10-22
Pagaliau Merą išsirinkome kuris netyli,o tai Grigas visą kadenciją prabezdejo
joo2019-10-22
Ko norėt, viską parodo vien prezidento požiūris. Jam svarbiau vaikščiot su japonų geishom, gurkšnot arbatėlę, būt gražiam ir fotkintis su žmona, nei pasirūpinti beprecedenčiu, jau savaitę degančiu gaisru Alytuj. Jei toks gaisras būtų kilęs Pavilnių regioniniam parke, kažkur netoli "stiklinio šiltnamio", tai net neabejoju visiškai kitokia visos šalies reakcija. O dabar, kur dega? Ai ten, kažkokiam užkampy, Alytuj, vis tiek dūmai nei seimo, nei prezidentūros nepasieks. Absurdas toks valstybės neveiksnumas. Pagarba tai tik vieninteliam gerb. merui Nerijui Cesiuliui.

P.S. kur tokius marškinėlius gaut? :))

jo2019-10-22
maladec nerka
Meras maladec2019-10-22
O tie lebedos tegul prasmenga skradžiai !
Tikras kovotojas2019-10-22
Saunuolis meras, nebijo seimo mizniu
traffix.lt