9 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 16d.
2019 Spalio 22d.
8

Atidaryta paramos lėšų sąskaita ugniagesiams premijuoti ir gaisro padariniams likviduoti

titleAMS.lt (Artūras Mažeika) nuotrauka

Alytaus miesto savivaldybė sulaukia vis daugiau skambučių ir elektroninių laiškų iš alytiškių, norinčių skirti lėšų Pramonės rajone gaisrą jau septintą dieną gesinantiems ugniagesiams gelbėtojams premijuoti ar ekstremalios situacijos padariniams likviduoti.

Atsižvelgdama į gražią alytiškių iniciatyvą, Alytaus miesto savivaldybė AB Šiaulių banke atidarė paramos lėšų sąskaitą LT467181200002130487, į kurią visi norintys  gali pervesti lėšų  ugniagesiams premijuoti ir ekstremalios situacijos likvidavimo išlaidoms apmokėti.

Norintys skirti lėšų ugniagesiams premijuoti, pervesdami lėšas paskirties eilutėje turi nurodyti „Ugniagesiams premijuoti“, jeigu  lėšas norite skirti ne tik ugniagesiams – rašykite „Ekstremalios situacijos likvidatoriams premijuoti“. Jeigu lėšas norite skirti ekstremalios situacijos pasekmėms likviduoti,  pervesdami lėšas paskirties eilutėje nurodykite „Ekstremaliai situacijai likviduoti“.


Komentarai

8
Komentuoti
ALGIS2019-10-23
i vaiku darzeli atveze apelsinu uznuodytu .Apsinuodino direktore ,pavaduotoja priziuretojos ,o vaikai nenukentejo
Aras2019-10-23
Ugniagesiams aukojama tam, kad jais mažiausiai rūpinasi valdžia. Tai ne atlyginimui. Tai padėka Jiems už pasiaukojimą. Supraskit teisingai. Kas žino, kokia jų sveikata bus vėliau. Ko jie prisikvėpavo. Jie gelbėjo visų aplinkinių gyventojų sveikatą, turtą. Tegul gauna premijas iš gyventojų surinktų lėšų. Bent taip galim išreikšti savo dėkingumą.
pro-kuror2019-10-23
reiktų paieškoti pinigėlių Ciucėno sąskaitose...
Komentatorius2019-10-22
As nesuprantu kodel patys zmones turi is savo lesu aukoti ugniagesiams, kai valdzia uz 300 milijonu euru perka malunsparnius kazkokius, kur logika, tegul uz tuos 300 milijonus euru nuperka technika tokiems ivykiams likviduoti, o galu galiausiai tegul is tos padangu gamyklos saskaitos paiima pinigus ir atsilygina tiems ugniagesiams.
LINA2019-10-22
LABAS VAKARAS. TAIP SIS ZMOGUS LABAI TEISINGAS. JAM IR GALIMA PATIKETI , KAD PERSIUSTI I SIA SASKAITA PINIGELIAI PAKLIUS I TAS RANKAS , KAM REIKIA. LINKIU SEKMES ''NERIJUI CESULIUI''. SVEIKATOS IR SEKMES.
uz mera2019-10-22
jeigu meras tvarkys tuos pinigus tai jie pasieks tuos kam jie bus skirti
Bankui2019-10-22
Sąskaitą atidarė Alytaus miesto savivaldybė, ji ir bus gavėjas.
Bankas2019-10-22
Kas lėšų gavėjas?
traffix.lt

Susiję straipsniai