1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Politika
2019 Spalio 22d.
16

Alio? Valio: Alytaus gaisras užgesintas ... Vilniuje! (VIDEO: MERAS APIE TIKRĄ PADĖTĮ GAISRE)

titleAlytuje pastarųjų metų gigagaisrą gesinantis Alytaus miesto meras nustėro iš Vilniaus išgirdęs, kad gaisras jo savivaldybėje ... jau užgesintasAMS nuotr.

Vidaus reikalų ministerija (VRM), pirmadienio vidurdienį Alytuje primygtinai tikinusi, kad gyventojai turėtų tikėti tik jos skelbiama informacija, prieš antradienio vidurdienį išplatino informaciją: „Gaisras Alytuje – užgesintas“.

Alytaus miesto savivaldybės oficialiai informuoja, kad tai nėra tiesa.

Paprasčiau kalbant, tokia VRM naujiena yra melaginga žinia (angl. fake news).

ATNAUJINTA

„Alytaus gaisras užgesintas tik Vilniuje. Su tuo ir sveikinu. Alytiškiai, aš nesuprantu, kas vyksta. Prašau, paaiškinkite man“, - VRM pranešimo esąs šokiruotas prisipažino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Pasak mero, „11.17 val. VRM visai Lietuvai pareiškė, kad viskas – gaisras užgesintas, reikia tik šiukšles susitvarkyti“.

„Stoviu aš su vyrais gaisravietėje ir nesuprantu, ar mums jau važiuoti namo“, - buvo šokiruotas N. Cesiulis, 12.30 val. gaisravietėje matydamas realiai vykstantį gaisrą, kurį dar reikės gesinti parą, o gal dar ilgiau.

Nors Alytaus miesto savivaldybė oficialiai perspėjo VRM atstovę, Alytuje vadovaujančią vadinamam įvyko „informacijos" centrui, melaginga žinia apie tai, esą gaisras Dzūkijos sostinėje „užgesintas" buvo ne tik akimirksniu išplatinta ministerijos ir jau priklausančio Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) informaciniais kanalais, tačiau iki šiol nėra atšaukta ar kaip nors paneigta, deja, valstybinių įstaigų ir jai pavaldžios žiniasklaidos kanalais mokesčių mokėtojų lėšomis toliau platinamas melas.

MERO KOMENTARAS DĖL REALIOS SITUACIJOS JAU 7-ĄJĄ GAISRO DIENĄ:

PILDOMA

Alytaus miesto meras nejuokais supyko ant VRM atstovės, kuri antradienį, apie 12 valandą, būdama gaisravietėje Pramonės g. 1, pareiškė, jog gaisras ... užgesintas. Su tuo kategoriškai nesutiko N. Cesiulis. Jis įvykio vietoje kreipėsi į mūsų portalo videoreporterį ir pasiteiravo, ar būtų galima iškart dabar virš gaisro pakelti videodroną ir visiems parodyti realią situaciją.

Padėtį jau beveik savaitę kontroliuojantis Dzūkijos sostinės meras alytiškius ir kitus dzūkų bėdoms neabejingus patikino, kad ekstremali padėtis Alytaus mieste dar nebus atšaukta. Į gaisravietę, siūlydami savo pagalbą septynias deinas ir pastarąją naktį dirbusiems, jau atvyksta žmonės su vandeniu ir maistu (Alytausgidas.lt pastaba: pagrindinis maitinimas ugniagesiams tiekiamas miesto savivaldybės iniciatyva).


Naujausios žinios

Komentarai

16
Komentuoti
[email protected]2019-10-23
zmones veza maista mineralini kibinus kas ka gali Gal ministre zino o kur savininkas dinges jis buvo nors 5 min atvykes tu dumu pakvepuoti/?
jo2019-10-23
tai ta puodkelė ar ka supranta tik įstatyma paskaityt o jos pareiga buvo padėti
Dzukas2019-10-22
O kur ponas imones vadovas dinges, kad niekur nesimato????? Nei interviu duoda, nei gaisravietej nesimato.... Merui sis gaisras labiau rupu nei paciam ponui, ar ne ponas Cicenas turetu pasirupinti kaip greiciau uzgesinti si gaisra?? Ar jam tai visiskai dzin Ką????
ALGIS2019-10-22
O mera tyliai suvalgys kaip ir uspaskicha ,paksa, jusa ,daugela ir malinauska. paprasti zmones negales padet o verslinikai del rublio parduos ir motina .PVZ lietuvos nafta ,medvilnes k ir ttt
ALGIS2019-10-22
minisre gali atsiust vandens patranka gatvems nuplaut bent jau nors sita.Nemanau kad vilniuj kils riauses .O jei kiltu tai turit guminiu kulku
Bo bos2019-10-22
Nu ar boboms tokios pareigos ? Eikit, eikit.."Smalkiu kvapas" blondinių anekdotai , bet kad nejuokinga o PIKTA!!!!
tiesa2019-10-22
Jei toks gaisras vyktų Vilniuje ar kitame didesniame LT mieste , tai būtų ekstremali padėtis nacionaliniu mastu ,visai kiti pinigai būtų paskirti ir technika būtų kitokia , ir sureaguota gal būt žymiai operatyviau . Lietuva vėl pasižymėjo ne tik žmonių atskirtimi ,bet visų regionų atskirtimi . Mes to neužmiršime , pasitaikius progai , sumokėsime panašia moneta .
Alytiškis2019-10-22
Jai jau gaisras užgesintas, tai galėjo ministrė be kaukės kavos, atsigerti su pareigūnais.
alyts2019-10-22
geda geda tiems ministrams slykstu i juos ziuret
As2019-10-22
Ar buvo ponas seimo narys Sarknickas nors paziureti kas cia vyksta
Na2019-10-22
Kad Tamulevičiui rūpi tik jo karjera jau pamatėme kaip 'dirbo' Alytuje.
xxx2019-10-22
oi Ta...Šunienė.... :(
e2019-10-22
tokei ministrai tik lapus greipti kaime
Nuomonė2019-10-22
Visa Lietuva seka gaisrą Alytuje. Paprasti žmonės padeda kiek gali, bet gi turime alytiškių ir Vidaus reikalų ministerijoje, tai "miesto patriotai" Vilniuje Tautvydas Tamulevičius ir Česlovas Mulma, kurie yra Vidaus reikalų viceministrai. Ministrę ir jos lygį Alytaus žmonės jau įvertino peticija, kuri žaibiškai pildoma parašais. Alytiškiai, turime dabar įvertinti ir šituos du ...
Zbignievas2019-10-22
Čia taip vadinamai ministrei ne kaimo mokyklos direktore dirbti...
Alytiškė 2019-10-22
Kiek daug kantrybės reikia mūsų Merui, kai situacija tokia sudėtinga, o sostinė trimituoja, kad gaisras užgesintas. Aiškiai sostinės ponai plaunasi nuo bet kokios pagalbos. Dar kartą tiesa tampa aksioma, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra jų pačių reikalas.
Meras vertas didžiausios padėkos. Kantrybės ir sveikatos.
traffix.lt