13 c Alytus
Penktadienis, Liepos 10d.
AlytusAktualijosSveikata
2019 Spalio 22d.
3

Tikra informacija apie gaisrą Pramonės rajone (ATNAUJINTA. PAPILDYTA )

titleNuotraukų galerija

Antradienio rytą vykusio Alytaus miesto ekstremalių situacijų komisijos posėdžių metu pateikta naujausia infromacija apie gaisrą Pramonės rajone.

  • Komisijos narių manymu, situacija gaisravietėje gerėja. Šįryt pakėlus droną dūmų gasro vietoje jau beveik nebematyti.

Naktį iš Naujosios Akmenės buvo atvežta speciali technika, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gairo gesinimo darbus. Netrukus į gasiravietę turėtų būti atvežtas ir dar viena rezervinė technika. Į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę dėl apsinuodijimo kietosiomis dalelėmis nesikreipė nei vienas alytiškis.

Jau 7 dienas Alytaus S. Kudirkos ligoninėje, Šeimos centre, taip pat Alytaus miesto stadiono viešbutyje ir Socialinių paslaugų centre besiglaudžiantys Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro ligoniai jaučiasi gerai, tačiau kada sugrįš į centro patalpas Pramonės g. 9 kol kas nėra aišku.

Pirmadienį etremalių situacijų komisija  atšaukė draudimą įvažiuoti į Pramonės rajoną, tačiau rekomenduoja nevykdyti veiklos šiauriniame Pramonės rajone esančiose įmonėse. Esant būtinybei, šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminės taršos apsaugančiomis priemonėmis.

Alytaus miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos sprendimu, antradienį paliekama teisė tėvams pasirinkti alternatyvą dėl moksleivių vedimo į ugdymo įstaigas. Praleistų pamokų pateisinti nereikės. O tėvams, apsisprendusiems vesti vaikus į švietimo įstaigas, neformalus ugdymas vyks tik mokyklų patalpose.

Naujausiais mobilių oro kokybės tyrimų stočių duomenimis, Miklusėnų gyvenvietėje oro užterštumas sumažėjęs iki 48 mkg/m3. Mieste kietųjų dalelių vidurkis prie Miklusėnų (Naujoji g. 146 siekė 59 mkg/m3), o Putinų g. 8A Alytuje - 45 mkg/m3.

ATNAUJINTA

Antradienio rytą į Alytų iš Naujosios Akmenės atvyko speciali technika, kuri padės nuimti užgriuvusias stogo perdangas nuo gaisro židinio. Šį technika palengvins gaisro gesinimo darbus ir leis ugniagesiams prieiti prie gaisro židinio, bei pagaliau jį užgesinti!

Ačiū Naujajai Akmenei – Jūsų pagalba labai reikalinga!

PAPILDYTA

Specialia technika - vakuumine šluota plaunamos ir siurbiamos Miklusėnų, Genių gatvės, Pavasario gatvė Užubaliai - Miklusėnai. Šiandien darbai prasidėjo Miklusėnuose. Šių vietovių žvyrkeliai bus laistomi druskingu vandens mišiniu.

Ekstremalių situacijų komisiją šiandien 15 val.  rinksis į posėdį, kurio metu bus pateikta naujausia informacija apie situaciją gaisravietėje.

Fotogalerija

  • AMS.lt nuotrauka
  • AMS.lt nuotrauka
  • AMS.lt nuotrauka
  • ARSA.lt nuotr.
  • ARSA.lt nuotr.
  • ARSA.lt nuotr.

Komentarai

3
Komentuoti
LINA2019-10-22
SVEIKI, SVEIKINU ALYTAUS MERA ''CESIULY'', KURIS ENERGINGAI, PADEDA KIEK GALEDAMAS UZGESINTI SIO BAISAUS GAISRO PADARINIUS, NEPAGRAZINDAMAS , BET SAKYDAMAS TIESA, KAD ZINOTU ZMONES KAS VYKSTA . NESAKYDAMAS, KAD GAISRAS JAU UZGESINTAS. TAI BUTU PATIES SAVES APGAUDINIJIMAS , SKELBTI ZMONEMS MELA. KAIP KAD NORI IS VILNIAUS VALDZIA, KURIA MES MATEME, KADA MERAS KALBEJOSI SU VIESNIA IS VILNIAUS. SVEIKINAME SI TALENTINGA ZMOGU, KURIS SAVO DARBA ATLIEKA GARBINGAI IR SVENTAI. NEGAILEDAMAS, SAVO LAIKO, BEMIEGIU NAKTU, BET GALVODAMAS APIE ATEITY, KURI YRA . TAI MUSU VISU VAIKAI IR ANUKAI. LINKIU DIDZIAUSIOS SEKMES SIAM TIKRAM LIETUVOS PILIECIUI, KURIS VERTAS GARBES , BEI VISU ZMONIU PALAIKYMO. LINKIU JAM , JO SEMAI, SVEIKATOS IR SEKMES, BEI VISOS LIETUVOS ZMONEMS SVEIKATOS IR SEKMES, SIA NELEMTA VALANDA, KURI NIEKIENO NELAUKIAMA ATEJO I MUSU MIESTA ''ALYTU''. KADA VISI ZMONES MIEGOJO. ANGLIJOS LAIKU AS PABUDAU ISIJUNGIAU KOMPIUTERY IR PAMACIAU SIAUBA. FEISBUKE DAR PASKELBIAU , KAD DEGA ''ALYTUS''. NEZINAU, AR KAS SUSIDOMEJO SIA ZINIA AR NE. TAI BUVO 2;58am.
Ooo2019-10-22
O kaip kituose mikrorajonuose užterštumas
Nesikteipe2019-10-22
Žmonės išsislapste, isvazineje, ir dėl ko kreiptis ? 3 dienas galva skauda , bet juk negriunu,tai čia apsinuodijau ar ne ?? Ko man lėkti į tą b l t ligonine ? Kad dar labiau pakeliui apsiuostyti ? Eikit jūs velniop visi !!!
traffix.lt