23 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
AlytusAktualijosSveikata
2019 Spalio 22d.
2

Alytaus poliklinika siūlo geriau likti namuose (PAGALBA TEL. 8 315 36603)

titleNuotraukų galerijaAlytaus poliklinikaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus poliklinika perspėjo savo pacientus, kad esant ekstremaliai situacijai dėl oro užterštumo mieste ir apylinkėse REKOMENDUOJA PASILIKTI NAMUOSE!

Medikai pacientams šiomis dienomis aktyviau padės nuotoliniu būdu. Jeigu reikia pratęsti vaistus (receptus), paskirti tyrimus, tai galima padaryti ir neinant pas poliklinikos gydytojus, o paskambinus telefonu +37031536603.

Poliklinikos skambučių centro darbuotojos pacientus sujungs su jiems priskirtais gydytojais tik dėl vaistų, tiek  tyrimų paskyrimo.

„Nesant būtinumui likite namuose", - saugoti sveikatą siūlo Alytaus poliklinika, atkreipianti ypatingą tėvų, auginančių mažamečius vaikus, dėmesį, taip pat NEREKOMENDUOJANTI pas gydytojus šiomis dienomis vaikščioti nėščiosioms moterims.

Sveikatos specialistai tvirtina, kad kietosios dalelės ir kitos smogo Alytuje sudedamosios cheminės dalys (1/2/4-trimetilbenzenas, butilacetatas, benzenas, etilbenzenas, m/p-ksilenai, o-ksilenas, stirenas, tetrahidrofuranas, toluenas ir kt.), kurių pastarųjų dienų Dzūkijos sostinės ir apylinkių ore aptinkama gerokai per pusšimtį, labiausiai kenkia sergantiems, sirgusiems astmos, bronchų ligomis, gyventojams galimos ir ilgalaikės pasekmės, tokios, kaip širdies kraujagyslių sutrikimai ar pan.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Dabar visi patarimai dalinami tokie2019-10-22
Kuriais protingi vadovavosi nuo 17 d.Butu ir nuo 16d pradėję, bet iš pat ryto nebuvo informacijos kokioje įmonėje tas gaisras!!!
Dar poliklinika isikiso2019-10-22
Kai pamatė kad padėtis gerėja pradėjo patarinėti.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose