16 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2019 Spalio 21d.
4

Antradienį į mokyklas – pagal tėvų pasirinkimą

title

Antradienį Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklose, visuose profesinio rengimo centro skyriuose ir Kauno taikomosios dailės (dailiųjų amatų) mokyklos Alytaus filiale PAMOKOS NEVYKS, tačiau bus rengiamos  neformaliojo švietimo pamokos, todėl tėvai turi galimybę pasirinkti – leisti vaikus į mokyklą ar ne.

Lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose-darželiuose, Alytaus muzikos mokykloje, Alytaus dailės mokykloje ir Alytaus jaunimo centre ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau tėvams suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne.

Už vaikų nelankytą dieną mokėti nereikės.

Sąlyginai (optiškai) sumažėjus dūmingumui, nuo pirmadienio, 17 val., ekstremalių situacijų komisija atšaukia draudimą ir grįžta prie rekomendacijos nevykdyti veiklos įmonėms esančioms Pramonės rajone.

Draudimas įvažiuoti į Pramonės rajoną yra atšaukiamas.

Esant būtinybei būti šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminėmis taršos apsaugančiomis priemonėmis.


Komentarai

4
Komentuoti
monika2019-10-22
Šiai savaitei visas mokyklas ir darželius reikia uždaryti. Ar dar yra blaiviai mąstančių? Tėvams išlikti solidariems ir neleisti vaikų tiek laiko, kiek reikės.
Nnaa2019-10-22
Mokytojai neformaliose įstaigose tokiu būdu priversti sėdėti pilną darbo dieną, vaikai nori eina, nori ne, "mokėti nereikės", tai labai idomu kas apmokes mokytojų darbą, nes savivaldybė nežada??????
As2019-10-21
Pagal tevu pasirinkima jau nuo pirmos dienos gaisro, normalus tevai patys suvokia ir nereik 6 paru suvokti kaip "specialistams" tik dabar dašuto...
Eikit jūs n x 2019-10-21
Su savo mokyklom ir šitą valstybe !!!!!!!!!!!!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose