17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Verslas
2019 Spalio 21d.
12

Atšaukia draudimą, tačiau grįžta prie rekomendacijos Pramonės rajone nedirbti (ATNAUJINTA)

titleAMS.lt nuotr

Pirmadienį Alytaus miesto savivaldybės vadovai susitiko su Pramonės rajono verslo įmonių vadovais ir atstovais. Susitikime buvo pristatyta esama gaisravietės situacija – kas šiuo metu daroma su turima technika ir kokių rezultatų tikimasi pasiekti atvažiavus specialiai technikai iš Naujosios Akmenės.

Įmonių vadovai domėjosi, kada bus galima pradėti vykdyti darbus, kaip reikės išsivalyti patalpas, pamatuoti taršą įmonės viduje ir kita.
Nacionalinis sveikatos centras antradienį planuoja pateikti, rekomendacijas kaip užgesinus gaisrą įmonės turėtų išsivalyti patalpas, kad jose būtų saugu dirbti.

Sumažėjus dūmingumui ekstremalių situacijų komisija atšaukia draudimą ir grįžta prie rekomendacijos nevykdyti veiklos įmonėms esančioms Pramonės rajone.

ATNAUJINTA

Sumažėjus dūmingumui nuo spalio 21 d. 17 val. ekstremalių situacijų komisija atšaukia draudimą ir grįžta prie rekomendacijos nevykdyti veiklos įmonėms esančioms Pramonės rajone. Esant būtinybei būti šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminėmis taršos apsaugančiomis priemonėmis.

Draudimas įvažiuoti į Pramonės rajoną yra atšaukiamas.

Antradienį. bendrojo ugdymo mokyklose, Alytaus profesinio rengimo centre ir Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale vyks tik neformaliojo švietimo pamokos, todėl tėvai turi galimybę pasirinkti – leisti vaikus į mokyklą ar ne. Lopšeliuose -darželiuose ir mokyklose -darželiuose, Alytaus muzikos mokykloje, Alytaus dailės mokykloje ir Alytaus jaunimo centre ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau tėvams suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne.

Už vaikų nelankytą dieną mokėti nereikės.


Komentarai

12
Komentuoti
maryte2019-10-22
Tikrai, tik streikas. Bet pas mus tokie nevieningi. O kas bus pirmas?
As2019-10-21
Po tokiu bajeriu dabar lezas aerodrome pats tas.butu gaisras tai jau but praktiskai pciam mieste

tikrai2019-10-21
strongglasas,lisiplastas šiandien dirba, aikštelė pilna darbuotojų automobilių
Rimas2019-10-21
Aplinkai zala padaryta , o gyventoju sveikatai?
Tadas2019-10-21
Snaigės darbuotojams liepta grįžti į darbą....Siaubas....
uz mera2019-10-21
psiklausius visu valdininku kalbu man susidare nuomone kad tik merui tas gaisras uzgesinti labiausia rupi.nenustebciau jeigu jis rytoj pradejus pramones imonems darba meras vaikscios po jas ir respiratorius dalins nes imoniu vadovams tai nelabai rupi kuo kvepuoja ju darbuotojai.didelis aciu merui uz jo rupesti as klausiau jo interviu tai supratau kad jam nelengva
ALYTISKIS 2019-10-21
Nesuprantu ar jie nors kiek masto kaip gali dirbti imones jeigu neaisku koks ten uzterstumas baisu kas darosi
Egidijus2019-10-21
Ekstremalių situacijų komisija atšaukia draudimą ir grįžta prie rekomendacijos nevykdyti veiklos įmonėms.Jau tai buvo visi dirbo.Tačiau nacionalinis sveikatos centras tik rytoj planuoja!!! pateikti rekomendacijas kaip uzgesinus gaisrą įmonės turėtų išsivalyti patalpas,kad jose būtu saugu dirbti.Fenomenas!!!!!
As2019-10-21
Nelabai suprantu kaip sumažėti galėjo sujungimas jei virš namų kyla pilki dūmų debesys. Žr yra nors kiek mastanciu
Brangieji2019-10-21
Organizuojam streika, jog LIETUVA - ne vien Vilnius, Kaunas ir Klaipeda, gal atkreips demesi i regionus, o dabar jiems - mes trecia salis. Stiprybes miesto gerb. merui.
Nu nieko2019-10-21
Vaikai, ar suprantat kas yra neformalusis ugdymas? Ar tik žodį pamokos?
Nu ka2019-10-21
eisim niuhint padangu
traffix.lt