1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Politika
2019 Spalio 18d.
0

Viceministras T. Tamulevičius Dubajaus konferencijoje atstovavo Lietuvai ir Prahos procesui

titleAlytiškis viceministras T. Tamulevičius

Vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius dalyvavo 5-oje „Abu Dhabi Dialogue“ migracijos forumo konsultacijoje Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

 
T. Tamulevičius buvo vienas iš diskusijos apie bendradarbiavimą tarp regionų pranešėjų. Kartu diskusijoje dalyvavo Tarptautinės migracijos organizacijos generalinis direktorius A. Vitorino, Bahreino ir Pakistano vyriausybių, Afrikos Sąjungos atstovai.
 
Savo pasisakyme viceministras pažymėjo, kad technikos pažanga, besikeičiančios laiko ir atstumo sampratos bei demografinės padėties kitimas kuria naujus poreikius ir iššūkius, o taip pat ir didesnę būtinybę bendradarbiauti.
 
„Glaudesniam bendradarbiavimui skatinti labai svarbu dalintis sėkmės istorijomis ir gerąja patirtimi, kurti informacinių technologijų instrumentus, įgalinančius dalyvaujančių valstybių institucijas keistis informacija, duomenimis bei mokytis nuotoliniu būdu“, – teigė viceministras.
 
Kalbėdamas apie regioninių dialogų susitelkimą, T. Tamulevičius pabrėžė, kad progresas, kurį tarptautinė bendruomenė yra pasiekusi migracijos kontekste, yra pagrįstas savarankiškumo ir pasitikėjimo principais, taip turėtų būti ir ateityje.

Viceministras patikino, kad Lietuva, kaip šiais metais pirmininkaujanti Prahos procesui valstybė, ir toliau padės ieškoti bendro sutarimo bei dalinsis geriausiomis bendradarbiavimo praktikomis.
 
„Abu Dhabi Dialogue“ yra regioninis migracijos forumas, apimantis 17 Azijos šalių. Lietuva šiame renginyje atstovauja Prahos procesui – regioniniam migracijos dialogui, kuris skatina tarpvalstybinę partnerystę migracijos srityje ir jungia 50 valstybių.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt