0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaAlytusLaisvalaikis ir kultūraVerslasAktualijos
2019 Spalio 20d.
0

Renginiai stabdomi ne tik kultūros centre

titleAKC salės šiomis dienomis priversto tuštautiZenono Šilinsko nuotr.

Į artimiausią pirmadienį perkeltas, Alytaus kultūros centre (AKC) planuotas dainininko Ovidijaus Vyšniausko koncertas neįvyks. Dėl ekologinės situacijos renginys „Auksiniai šlageriai“ nukeltas į lapkričio 6 dieną.

Tai – ne pirmas dėl kritinės padėties AKC patalpose atšauktas koncertas. Šią savaitę du kartus į tolesnes datas buvo perkeliamas „Dar“ grupės koncertas, taip pat spektaklis „Gal man trūksta magnio?“, kuriuos tikimasi išvysti spalio 27 ir 28 dienomis.

„Perkelti 3 renginiai kultūros centre. Konkrečių nuostolių dar negaliu įvardinti, tačiau, aišku, jų yra. Kiek, žinosime, kai suskaičiuosime, kiek bilietų iki perkeltų renginių datų bus grąžinta į kasą“, - mūsų portalui patvirtino AKC direktorė Klaudija Aleksandravičiūtė.

Adresu Pramonės g. 1B, šalia pat šalyje didžiausios pastarųjų dienų gaisravietės (Pramonės g. 1) veikiančiuose AKC (buvusiuose AKKC, medvilės kultūros) rūmuose patalpas nuomoja ir renginių verslo operatoriai.

Kaip jau skelbėme, dėl ekologinių aplinkybių savo sezono atidarymą su „16Hz” grupės koncertu privalėjo nukelti „Domino“ naktinis klubas.

Pasak K. Aleksandravičiūtės, įmonė „Šventė jums“ pobūvius iš patalpų Pramonės g. 1B buvo priversta perkėlti į kitas patalptas.

„Laimei, šį savaitgalį renginių neturime, tačiau nuo pat nelaimės dienos teko atšaukti meno kolektyvų repeticijas“, - Alytausgidas.lt sakė AKC rinkodaros ir komunikacijos specialistė Iveta Komičiūtė.

Atšauktas sekmadienį Alytaus miesto teatreo galerijoje planuotas bliuzo klubo vakaras su gitaristu ir vokalistu Hector Castillo iš Venesuelos bei grupe. Arenoje neįvyks LKL čempionato rungtynės tarp Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ ir Utenos „Juventus“ komandų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt