1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusAktualijosPolitika
2019 Spalio 20d.
29

Dalyvauti ekstremalių situacijų komisijos posėdyje alytiškiui seimūnui uždraudė ministrė (ATNAUJINTA)

titleJ. Sabatausko nuotr.

Sekmadienio rytą posėdžiavusios vyriausybinės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje Alytaus rotušėje nebuvo leista dalyvauti miestą valdančios socialdemokratų partijos atstovui, LR seimo nariui, alytiškiui Juliui Sabatauskui.

LR vidaus reikalų ministrė (VRM) Rita Tamašunienė paskelbė, kad posėdis – uždaras ir iš salės išprašė minėtą seimūną, taip pat ir miesto ekstremalių situacijų komisijos narius, išskyrus merą Nerijų Cesiulį ir administracijos direktorių Rolandą Juonį.

„... Susitvarkiusi savivaldybė sugebėjo apsaugoti gyventojus ir kaip galima sumažinti grėsmę piliečiams. Tikiuosi, kad aplinkos ministras jau yra paruošęs planą, kaip neutralizuoti pasekmės aplinkai ir gyventojams, bei kaip atlyginti žalą“, - viliasi J. Sabatauskas, siūlantis ir savo, kaip alytiškių atstovo Seime, pagalbą.

Primename, kad alytiškis seimūnas, teisininkas J. Sabatauskas pastaruoju metu buvo ypač kritiškas valdančiųjų valstiečių mėginimams nušalinti LR Seimo pirmininką Viktorą Pranskietį ir šias pastangas įvardijo teisiniais pažeidimais.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narė VRM ministrė R. Tamašunienė (pagal išsilavinimą – mokytoja) – atnaujintojo vyriausybės kabineto narė, šiame poste pakeitusi teisininką Eimutį Misiūną. 

ATNAUJINTA

 

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui sakė į išties nemalonią politinio „keršto“ kombinaciją patekęs J. Sabatauskas, tai – pirmas kartas, kai jam nebuvo leista dalyvauti ekstremalių situacijų komisijos darbe.

Pasak politiko, ankstesni VRM ir kiti ministrai, anksčiau kuravę neeilinių padėčių koordinavimą šalyje, seimo narių pagalbą priėmė, tiek gyvsidabrio incidento Ukmergėje, tiek kitų nelaimių atvejais.

Pasak alytiškio semūno, VRM ministrės R. Tamašūnienės draudimas jam dalyvauti valstybinės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje Alytuje – tik politinis sprendimas, kerštas už jo atvirai išsakytą nuomonę dėl „politinio nihilizmo“ iš posto verčiant Seimo pirmininką.


Komentarai

29
Komentuoti
Na2019-10-21
Mano nuomone - nereikia čia nei jokių sabatauskų, nei šarknickų, nei kasčiūnų. Kas jie Alytaus miestui? Niekas jų nerinko ir niekas neprašo jų nei lankytis, nei rūpintis, nei paskaitėles skaityti. Savo vietas sąrašuose saugokitės kitais būdais...
Gerai2019-10-21
Gerai , kad ministre neleido dalyvauti nariui. NEi jis rinktas alytiskiu nei ka. Eilini syki papuole i seima pagal sarasa. Tiesiog nelaimes akivaizdoje -noras pasireklamuoti. Rinkimai arteja. Matom , kad lenda visokios mergeles ir visokiuy partijeliu , seimunai su savo rasliavomis. O seip svarbu VLN ir KN , KLP gerai . Visa kita LT dzin .
Skaitytojas2019-10-21
Labai gerai,kad Sabatauską išvijo iš salės,jis neturi teisės atstovauti už Alytų,jo niekas nerinko,pagal sarašą tapęs seimo nariu,mums tokių nereikia.Tegul ir toliau seime cirkus krečia.
Gedas2019-10-20
Kiek sužinojau iš ugnegesio ten dirbančio jie įtaria kad kartu degė po padangomis danų suomių chemija laikyta bačkose po padangomis nes rado talpų su neaiškiais užrašais galbūt kažką valdžia slepe ir puikiai žino apie ką vyksta reikalas !? Nesu tikras dėl informacijos 100procentu bet ugnegesiai nedurni žino ką matė
Alytiskis2019-10-20
Kodel nedirbanciu imoniu del gaisro dirbantiesiems yra nemokamas vidutinis atlyginimas o verciami imti atostogas.Kalba kad yra dalinami respiratoriai Miklusenuose ,Uzubaliuose bet kiek kalbejau su pazistamais niekas ju negavo .
.
ALGIS2019-10-20
ohoo rezimas kaip pas lukasenka
Gyventojas2019-10-20
Kodel neskelbiat esamo kenksmingumo Alytuje, nuo sestadienio pietu ? Kodel slepiate nuo gyventoju informacija ?
Kuka2019-10-20
O kur kitas seimo narys Šarnickas
gyventojas2019-10-20
Tai ką nutarė? kokia situacija dabar Alytuje? Taršos duomenys neskelbiami Alytuje nuo 10.00. Buvo žadėta oro taršos stotelė iš Klaipėdos, Suvalkų, Krokuvos? Kur jos dabar pastatytos? Ar saugu būti Alytaus mieste, nes su Miklusėnais viskas aišku? Ar jau susigyvenome su gaisru? Neaišku ką daryti. Pasidomėkite, Žurnalistai.
Aaaaa2019-10-20
Sarknickas darbar uzsiemes - skaiciuoja nauja siukskiu mokesti... registruoja parvykstancius ir isvykstancius.
O kur kitas Seimo narys dingęs2019-10-20
O kur dingęs Šarknickas ??? Gal kas kur matėte jį per šias dienas mieste ? Gal kas kur skaitėte, kaip jus padeda, rūpinasi, organizuoja pagalbą miestui ??? Gal reikia skelbti jo paiešką ? Jei atsiras po visko, tai ... va tada tai jau jį "išrinksim" atėjus rinkimams, vienbalsiai - šunims šėko pjauti
nutarė2019-10-20
valstybė ginkluojasi lėšų nėra, vyksta pasiruošimas karui, putų atakos nebus šiuo metu gaisrinės semiasi vandenį iš gulbynės
alytiškė2019-10-20
tai ką jie nutarė,kokia padėtis dabar Alytuje, kur sužinot? Įdomu ką jie slepia nuo žmonių šiti kiaulės.
Tikri profai2019-10-20
vadovauja musu valstybei. Aciu Dievui, vejas nese debesis nuo Alytaus, tai nukentejo maziau gyventoju. Labai gaila Miklusenuose gyvenanciu ir verslininku isnaudojamu zmoniu, kurie turejo dirbti Pramones rajone. Ministrai buvo atvaziave, kodel tada negalejo uzdrausti dirbti pramones imonese?
Marija2019-10-20
Tai apie kokį skaidrumą,tikrumą,aiškumą,konkretumą klabėti - tai toks įvykis paverčiamas ,,kaip valstybės paslaptimi'',kai netgi kolegos na dabar tapusi ministre - seimo narį J.Sabatauską išprašo iš salės.Gal yra ką slėpti,ko nesinori atskleisti -alytiškiams.Negi postai,pozicijos yra svarbesnės,nei žmonių sveikata,gyvybė.Sąmoningas požiūris vietinės valdžios,ministrės būtų- nebūtų išprašytas seimo naris. Tad kyla klausumas ar sąmoningai mąsto esantys valdžioje,ar vis pagal protokolus ,nutylėjimus ,paslaptis.Juk patikėtas valstybės,savivaldybės vairas rinkėjų- gal yra padėtis apgailėtina yra tada ką slėpti, tik kada pagaliau išmoksime žmoniškai bendrauti,žmoniškumu pateikti tikrą ,ne su interpretacijomis informaciją,kada išmoks valdžios atstovai kartu su verslininkais atvirai pripažinti klaidas,gailėtis ir spręsti taip,kad žmonės būtų dėkingi.Politikai vis save laiko išskirtinėmis asmenybėmis- žinau tik to neatskleisiu žmonėms ,keiskimės ;esame laisva neprikausoma demokratiška šalis ,tai gal elkimės ne pagal sovietinius o demokratiškus principus- viešumas,kaip atvirumas suteikia didesnės naudos.
Nukentejusi2019-10-20
Aisku, kad yra ka slepti, jeigu seimo nariui neleido dalyvauti
Hu2019-10-20
Vidurini pirsta ministrei parodyt reikejo...
j2019-10-20
komisija nutare ir patare lapu nedeginti
Va2019-10-20
Va čia tai maladec ta ministrė. Tas sabatausko snukelis atrodo džiaugesi, kad į kadrą gali patekti, ant kiek švancas iš tokios tragedijos sau pliusus bando rinkti, o pats didžiausias nulis miestui ir smirda kaip tie dūmai.
Alytus2019-10-20
Daro tvarką žinovė...
O, 2019-10-20
Kokio dalyko mokytoja, ta tamasuniene?? Gal dailes? Cia ta profesionalų valdžia??
Ar sabatauckis buvo gaisro gesinti ?2019-10-20
Ne ? Nu tai ir viso gero.
Ir teisingai2019-10-20
Ir teisingai, nes pasirodo tik ten kur objektyvai atsukti....
Teisingai2019-10-20
Nėra ko iš nelaimės darytis reklamą. Seimo narys ten kaip šuniui 5 koja. Ypač iš opozicijos.
Laukiam ziniu2019-10-20
Kas nutarta ?
tt2019-10-20
Teisingai kam jis ten, reklamos ir taip daug matėme. Kaip tik pamatau kokiam renginyje lipant ant scenos, kad ir su gelemis tai po jo kalbos ir savireklamos visas renginys nublanksta.
Požiūris 2019-10-20
Kai tuo metu kitas Seimo narys iš Alytaus apsipirkineja Gariūnuose.
vidas2019-10-20
tai ka jie nutare kur paskaityt
hh2019-10-20
jie negali nesusipjovi kai sunys dirbti nors ir tokiose situacijose paziuresim ka sitie ministrai padarys ,graziai pasnekes ir dings ,o tu Cesiuli su Bautroniu dul.....s
traffix.lt