11 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2019 Spalio 19d.
0

Vieninteles ekstremalaus savaitgalio rungtynes laimėjo alytiškiai (©️ VIDEOĮRAŠAI)

titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotr.

Iki paskutinės minutės nežinioje dėl Alytuje įvyksiančių (neįvyksiančių) Lietuvos rankinio lygos rungtynių buvę „Varsos-Stronglaso“ sportininkai priėmė varžovus iš „Kauno ąžuolo-KTU“.

Padėtis arenoje buvo nemažiau įkaitusi nei visame mieste. Pirmame kėlinyje įtempa kova vyko įvartis į įvartį, nors daugiausia pirmavo alytiškiai. Svečiai rezultatą buvo išlyginę beveik penkissyk, beje, tiek kartų šeimininkai pataikė į vartų konstrukciją.

Po pirmosios susitikimo dalies, pasibaigusios minimaliu varsiečių pranašumu (17:16), kauniečiai iškart ėmėsi lyginti (17:17). Po to „Varsa-Stronglasas sumetė iš eilės 7 įvarčius ir nutolo 24:17.

Kauniečiai nebuvo linkę nuolaidžiauti ir šeimininkų persvarą nukirpo iki 5 (27:22).

Alytiškiai toliau „bučiavo štangas“, tuo pačiu, laimei, užsikrėtė ir „Kauno ąžuolas-KTU“.

Rungtynės buvo itin kietos – po teisėjų  griežtų sprendimų tiek dzūkai, tiek Laikinosios sostinės atstovai iki susitikimo pabaigos liko be vieno žaidėjo.

Šeimininkai vel buvo įgiję 8 įvarčių persvarą, ją svečiai sumažino vos vienu taikliu smūgiu, o tai reiškė Alytaus pergalę (31:24), jau trečiają šiame sezone. Prie jos 8-iais įvarčiais prisidėjo Žygimantas Micevičius, 7-iais – Nedas Buronko, 4 – Gintautas Adamkevičius, po 3 pridėjo Rokas Lastauskas ir Aurelijus Sabonis, po 2 – Ridas Čeginskas, Remigijus Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas.

Varsiečių vartus užtikrintai atlaikė pagrindinį vartų sargą, traumuotą Rytį Cipkų pakeitęs Rokas Kubilevičius.

Alytausgidas.lt žiniomis, visos kitos Alytuje šį savaitgalį planuotos sporto varžybos, rungtynės atšaukiamos, nukeliamos saugesniam laikui. Kai bus likviduota ekologinė katastrofa.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt