11 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Rėmėjų turinys
2019 Spalio 18d.
0

Estetinis plombavimas padės pamiršti kompleksus

title

Nors besišypsantis žmogus visada atrodo simpatiškesnis, tačiau kartais šypsena yra slepiama dėl dantų netobulumų. Laimei, šiuolaikinė odontologija yra gerokai pažengusi, ir tuomet, jei pacientas nėra patenkintas savo dantimis, tai gali būti nesunkiai ištaisoma. Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurią pacientai pastaruoju metu renkasi vis dažniau, o priežasčių, kodėl verta pasvarstyti apie būtent tokią galimybę, tikrai nestinga. Taigi, kodėl verta pagalvoti apie estetinį dantų plombavimą?

Užtikrinamas  puikus rezultatas

Ši odontologinė procedūra džiugina tuo, kad rezultatai neretai tiesiog pranoksta pacientų lūkesčius. Estetinis plombavimas gali būti taikomas labai įvairiose situacijose: kai siekiama suvienodinti dantų formą, panaikinti dantų tarpą, kai tenka taisyti ėduonies pažeistus dantis, ir t.t. Nors ši procedūra gali būti taikoma ne visais atvejais, tačiau tikrai dažnose situacijose tai gali būti viena palankiausių išeičių. Jei svarstote apie tokią galimybę, tiesiog pasikonsultuokite su savo odontologu, ir jis tikrai galės patarti, ką vertėtų pasirinkti – estetinį plombavimą ar kitas procedūras.

Greitai atliekama procedūra

Nors kartais baiminamasi, kad estetinis dantų plombavimas pernelyg ilgai užtruks, tačiau svarbu žinoti, kad tai yra ganėtinai greitai atliekama procedūra. Vos per kelias valandas gali būti suplombuojami maždaug 2-4 dantys, o pasiektu rezultatu bus galima džiaugtis iki 12 metų. Estetinio plombavimo trukmė visuomet priklauso nuo to, ar dantų pažeidimai yra labai dideli – jei tereikia panaikinti smulkius dantų defektus, natūralu, kad procedūra bus atliekama ganėtinai greitai.

Nedidelė kaina

Pacientai neretai nerimauja, kad odontologinės procedūros pareikalaus pernelyg didelių išlaidų, tačiau tuomet, jei pasirenkamas estetinis plombavimas, tikrai nėra jokio reikalo nuogąstauti. Kaina visuomet priklauso nuo to, kokia klinika yra pasirenkama, kiek dantų tenka plombuoti, kokio sudėtingumo bus atliekamos procedūros, ir t.t. Pasitarę su estetinį plombavimą atliksiančiu odontologu galėsite sužinoti šių procedūrų kainas, ir tai jums padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Kaip pasirinkti odontologijos kliniką?

Estetinis plombavimas šiuo metu yra siūlomas daugybėje odontologijos klinikų, tad pacientai visuomet turi galimybę pasirinkti tokią, kuri geriausiai pateisintų poreikius. Gali būti svarbu tai, kokių atsiliepimų yra sulaukusi klinika, kaip greitai bus galima užsiregistruoti procedūrai, kokios yra nustatytos estetinio plombavimo kainos, ir t.t. Informacijos apie teikiamų paslaugų sąlygas įprastai galima rasti lankantis odontologijos klinikų internetinėse svetainėse, o tuomet, jei norėsite pasirinkti geriausių įvertinimų sulaukusią kliniką, turėsite galimybę susirasti klientų atsiliepimų bei rekomendacijų – visa tai tikrai padės kur kas paprasčiau apsispręsti.

Apie estetinį dantų plombavimą kviečiame plačiau pasiskaityti Šv. Kristoforo odontologijos klinikos svetainėje : https://kristoforoklinika.lt/odontologija/estetinis-plombavimas/

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt