10 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
TechnologijosRėmėjų turinys
2019 Spalio 18d.
0

Nuo ko priklauso SEO paslaugos kaina?

title

SEO (angl. Search engines optimization), t. y. paieškos sistemų optimizavimo   paslaugos pastaruosius kelerius metus sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties – kiekvienas internetinės svetainės savininkas nori, kad jo puslapis būtų pasiekiamas kiek įmanoma daugiau interneto vartotojų.

Nors kartais vis dar manoma, kad didžiausią svetainės populiarumą gali lemti užsakoma reklama, tačiau tai – ne visai tiesa. Kai siekiama, kad reklama duotų maksimalią naudą, į ją tenka periodiškai investuoti, o tuomet, jei reklama yra nutraukiama, svetainės lankytojų srautas ženkliai sumažėja. Jei nusprendžia pasirinkti seo optimizaciją, palankių rezultatų galima tikėtis kur kas ilgesnį laiką, tad visada verta pasvarstyti apie būtent tokią galimybę. Nors neretai manoma, kad SEO paslaugų kaina bus pernelyg aukšta, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Įprastai kainai turi įtakos keli pagrindiniai veiksniai, taigi, apžvelkime pčius svarbiausius.

Raktažodžių skaičius

SEO paslaugos kaina visada priklauso nuo to, kiek raktažodžių planuojama iškelti į aukštesnes paieškos pozicijas. Tuo atveju, jei nusprendžiama pasirinkti vos vieną ar du raktažodžius, natūralu, kad paslaugos kaina bus mažesnė nei tuomet, jei svetainėje yra 10 ar daugiau svarbių raktinių žodžių. Pasikonsultavę su seo specialistais galėsite nuspręsti, kiek ir kokių raktažodžių vertėtų iškelti į aukštesnes pozicijas, ir tuomet bus galima imtis darbų atlikimo.

Raktinių žodžių konkurencingumas

SEO paslaugos visada yra atliekamos kruopščiai išnagrinėjus situaciją rinkoje. Tuo atveju, jei konkurentų skaičius yra ganėtinai didelis, darbų atlikimas bus ne tik ilgesnis, bet taip pat ir sudėtingesnis, todėl nuo to priklausys seo paslaugos kaina. Nors SEO specialistai savo internetinėse svetainėse įprastai pteikia preliminarias paslaugų kainas, tačiau tikslesnius įkainius bus galima sužinoti tada, kai bus pasirenkami tm tikri raktiniai žodžiai ir išanalizuojamas jų konkurencingumas.

Skirtingų bendrovių nustatytos kainos

SEO specialistai gali būti nustatę labai skirtingus teikiamų paslaugų įkainius, todėl pravartu pasidomėti, kurie jų seo paslaugas teikia pigiau nei kiti. Nors kaina niekuomet neturėtų būti pačiu svarbiausiu kriterijumi, tačiau kainų palyginimas gali padėti išvengti pernelyg didelių išlaidų.

Iškelti tikslai

Jei tiesiog siekiama, kad pagal tam tikrus raktinius žodžius svetainė tiesiog atsidurtų pirmajame puslapyje (nesvarbu, kokioje pozicijoje – šeštoje, septintoje, ir t.t.), seo paslaugos kaina bus mažesnė nei tuomet, jei siekiama iškilti į pirmąją poziciją. Vis dėlto, svarbu žinoti, kd pirmosios pozicijos negali garantuoti nė vienas specialistas, tačiau pakilti į pirmąjį paieškos puslapį visada yra realu.

Daugiau informacijas apie SEO paslaugas Digital Star agentūros puslapyje : https://www.digitalstar.lt/seo-paslaugos/


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė