0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Alytaus rajonasAktualijosSveikata
2019 Spalio 18d.
2

Pagalba: siūlo laikinai išsikelti iš užterštų teritorijų

titleAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Dėl Alytaus rajono teritorijoje keliamos oro taršos, vykstant gaisrui miesto Pramonės rajone, blogai besijaučiantiems rajono gyventojams Alytaus rajono savivaldybė siūlo pagalbą.

Iš užterštų rajono teritorijų išsikelti norintys, bet neturintys kur išvykti, gyventojams Alytaus rajono savivaldybė siūlo laikinai apsistoti Dauguose.

Besikreipiantys gyventojai nemokamai bus apdyvendinti Daugų palaikomo gydymo ir slaugos ligoninėje.

Dėl laikino apsigyvenimo Daugų ligoninėje kreiptis telefonu +37068485199.

ATNAUJINTA

Kol bus užgesintas gaisras Alytuje ir likviduoti pagrindiniai jo padariniai, rajono gyventojams Alytaus rajono savivaldybė laikinai ir nemokamai taip pat siūlo apsigyventi Vlado Mirono gimnazijos bendrabutyje Dauguose.

Dėl laikino apsigyvenimo Daugų gimnazijos bendrabutyje kreiptis telefonu +37065954502.

PAPILDYTA

Alytaus rajone paskelbta ekstremali padėtis, dalinami respiratoriai. Savivaldybės teritorijoje paskelbta ekstremali padėtis dėl kilusio gaisro Alytaus šiauriniame pramonės rajone. Alytaus rajono ekstremalių situacijų komisija šį rytą apvažiavo Miklusėnų, Užubalių, Dubių, Genių, Taukotiškių, Praniūnų, Žaunieriškių, Raudonikių kaimus. Labiausiai smogas pakibęs virš Miklusėnų, Užubalių, ties nauju keliu link Ūdrijos.

 „Nuolat domiuosi situacija dėl gaisro, suprantu jos sudėtingumą. Kartu su Ekstremalių situacijų komisija lankiausi smogo paveiktose teritorijose. Gyventojams sudarome galimybę išvykti, bet per jėgą jų nepriversime palikti namų. Nuo durų prie durų vaikšto bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai, važinėja policijos pareigūnai instruktuoja gyventojus. Jau dabar galvojame apie gaisro padarinių šalinimą. Finansuosime dirvožemio, vandens tyrimus“, – kalbėjo Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas.


Komentarai

2
Komentuoti
Raimondas2019-10-18
Ponas mere kiek mokat tiems kas tiria orą, kad neviršija leistinų normų, manau reiktu tyrėjų iš užsienio, tada pamatytum kaip yra iš tikrųjų, nes čia vien pinigai viską daro, GĖDA kad turim tokia valdžia kuri slepe kaip yra iš tikrųjų.
miklusėniškė2019-10-18
Gyvenu Miklusėnų dalyje į kurią nuolat eina dūmų šleifas. Melas, kad rajono meras lanko gyventojus, bent jau problematiškiausioje Miklusėnų pusėje, niekas nesidomi . Tik šiandien perskaitėme mero susirūpinimą spaudoje. Daug yra vienišų miklusėniškių, įdomu kuriuos aplankė.
traffix.lt