9 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 16d.
2019 Spalio 17d.
20

Meras N. Cesiulis: „Miegokite ramiai...“

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis savo oficialioje „Facebook“ paskyroje apibendrino dar vieną ekstremalios situacijos Alytuje dieną ir pasidalino informacija, kas laukia alytiškių penktadienį.

Antra para ekstremaliomis sąlygomis.

Kelios valandos miego, telefonas netyla, dūmai graužia akis ir gerklę ir, nepaisant to, sprendimai turi būti priimti čia ir dabar. Ką jau kalbėti apie nerimą dėl mūsų visų sveikatos, klausimus, kaip tai atsilieps mūsų gyvenimo kokybei, gamtai, galų gale ir mano šeimos sveikatai, mano vaikams. Visada atrodo, kad tokie dalykai vyksta kažkur kitur, kol pats neatsiduri epicentre.

Kalbėti apie tai, kokios bus šios didžiulės nelaimės pasekmės ar ieškoti kaltų – vis dar per anksti. Dabar svarbiausia nugalėti šį kunkuliuojantį ugnikalnį pramonės parke ir pasirūpinti tais, kurie patys negali savimi pasirūpinti.

Matau, su kokiu atsidavimu žmonės dirba. Kokie yra pavargę, purvini, negaili savo sveikatos vardan mūsų visų. Daro tai, ką turi daryti. Viso miesto žmonių vardu galiu tik kartoti – AČIŪ, KAD TOKIĄ SUNKIĄ DIENĄ ESATE DRAUGE. Noriu tikėti, kad šis įvykis bus pamoka, iš kurios visi kažko pasimokysime. Ir padarysime viską, kad daugiau tai nepasikartotų.

Ir pabaigai - naujausia informaciją apie gaisrą, kokią turiu:

Koks oro užterštumo lygis mieste? Pagal Aplinkos apsaugos agentūros duomenis oro užterštumo miesto gyvenamosiose teritorijose nėra. Kaip smarkiai užterštas pramonės rajonas kol kas pasakyti negalime, nes naujausių matavimų dar nėra. Jei nesikeis vėjo kryptis, miesto gyvenamųjų teritorijų dūmai neturėtų pasiekti. Tačiau jei kas nors pasikeistų, pasistengsime jus informuoti kuo greičiau, sekite naujienas.

Ar Panemunės mikrorajone gyvenamiesiems namams atnaujintą tiekiamą vandenį galima gerti? Šiuo metu Panemunės mikrorajonui tiekiamas „žalias“ vanduo, tai reiškia, kad jis tiekiamas tiesiai iš gręžinio. Šį vandenį galima naudoti buityje (prausimuisi, WC, skalbimui ir t.t.), tačiau maisto gamybai skirtą vandenį pristatinėsime pagal „Dzūkijos vandenų“ sudarytą grafiką. Jį rasite paspaudę šią nuorodą www.vandenys.lt

Ar pramonės rajone esančios įmonės rytoj dirbs?

Penktadienio ryte 6.30 val. bus sušauktas ekstremalių situacijų valdymo posėdis, po kurio informuosime apie esamą situaciją ir pateiksime rekomendacijas, sekite naujienas.

Ar ryt vaikams reikia eiti į švietimo įstaigas?

Jei nepakis vėjo kryptis, švietimo procesas vyks įprasta tvarka.

6.30 val. paskelbsime pačią naujausią informaciją.

Kada bus užgesintas gaisras?

Ugniagesiai daro neįtikėtinus dalykus, kad gaisras kuo skubiau būtų neutralizuotas, atviros ugnies gaisravietėje jau beveik nesimato, bet yra vietų, kur ugnis vis dar prasiveržia. Sunkiasvore technika bandome atsikasti priėjimus, kad ugniagesiai gaisro židinį pasiektų iš visų pusių. Tikėkimės, kad ryte kylančių dūmų bus bent kelis kartus mažiau.

Kokie eismo ribojimai mieste?

Šiandien Alytuje buvo uždaryta Audėjų g., nes ugniagesiai vandenį siurbė iš Gulbynės ežerėlio. Vanduo beveik išseko, liko tik dumblas, todėl nuspręsta vandenį gaisrui gesinti siurbti iš Medvilnės balos. Dėl šios priežasties bus ribojamas eismas Pramonės g. Čia visą laiką budės policija ir reguliuos eismą.

Jei kyla papildomų klausimų, skambinkite mūsų savivaldybės atstovui Vitui Černiauskui, tel. 8 620 24359, jis budės gaisravietėje visą naktį.
Miegokit ramiai".

Fotogalerija


Komentarai

20
Komentuoti
Kobe2019-10-18
Gyvenat barakuose tai ir smirda
sigitas2019-10-18
Tikras mero melas...Jei jis ir politikoje taip meluoja,taip rupinasi miestu,tai ne meras,o nusikaltelis.Jau trecia para nesugeba uzkesinti keliu zingsniu gaisro.Prisiperkame tanku,ginklu,paskui juos atiduodame Ukrainai,mainais gauname tukstancius prostituciu,prisiperkama riausiu malsinimo priemoniu,o normaliu priemoniu gaisrui gesinti nera..Gerb,mere,maziau meluok...Gaisras nezabojamas,dar apie dvi savaites taip gesinsite,jei sueje su slangutemis gesinsite,ne darzu laistyti susirinkot

Cha2019-10-18
Cernobylyje irgi nieko nebuvo... ;)
Vaikai2019-10-18
Kokio amžiaus cesulio vaikai , ar jie lanko ugdymo įstaigas, yra jose šiuo metu ? Tiesiog įdomu .
Adas2019-10-18
Man neaišku vienas dalykas įmonėje gaisrą pastebėjo pašaliniai asmenis kada gaisras buvo išplitęs matėsi iš toli ...kyla klausimas ar įmonėje buvo kokia nors apsaugą ar buvo priešgaisrinė įranga ,, įmonė padidinto pavojingumo ..jai būtų buvusi apsaugą ar priešgaisrinė apsaugos įranga manau gaisras nebūtų taip išplitęs būtų pastebėtas pačioje pradžioje ..... Vieno žodžio šio gaisro viena iš priežasčių betvarkė ..
jam gal sloga2019-10-18
tai ir kvapo nėra.
Piktas2019-10-18
Daunas tu Česiuli blet, ateik į profkę pasėdė pamokose pažėsiu krv kaip tau jokio kvapo ten nėra
Mokyklos iš vis 2019-10-18
Pagal rekomendacijas negalima atidaryti langų, tai arba jie atidaryti ir visi kvėpuoja nuodais, arba uždaryti ir dūsta kelintą dieną nevedintose patalpose .Aš nesuvokiu kas yra galvose tu kurie nestabdo šitos nesąmones, ką sveikatos centras galvoja, ką higienos centras ?
Alytiškė2019-10-18
Lauke neįmanoma būti, gerklę drožia. Vaiko į mokyklą antra diena neleidžiu, ir tegu nešneka, kad mieste nėra specifinio kvapo.
Tu škotai durnas2019-10-18
Todėl tau ir juokinga.
Siūlo miegoti ramiai ?2019-10-18
Cinikas. Kaip galima ramiai miegoti kai net patalpos normaliai neisvedintos kelinta parą?? Kaip aš jūsų visų tokiu bru du poxazukininku nekenčiu.
Skotas2019-10-18
Kai juokinga vos ne kai cernobili daro????jo visiem rankos po savaites kris????verksniu laikai ir pateiskimu rasytoju geda geriau gaistrininkus pagerbkit o nuo gerimo daugiau kepenys pasizeidzia:D
Švinas2019-10-18
Švinas pats kvapo neturi, tai pašalinės medžiagos.
Tik prieš miegą pasiskaitykite VSC pranešimą2019-10-18
http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/rekomendacijos-gyventojams-kaip-apsisaugoti-nuo-deganciu-padangu-poveikio-sveikatai-papildyta-16-50
Vv2019-10-18
Mažiau dramos ir daugiau konkretumo. Kada užgesins?
v2019-10-18
pabandyk Jonai islydyt svina namie ant dujines paziuresi kaip nesmirda svinas, smirdes virtuve kokias 2sav
Jonai2019-10-18
Nuo kada smalkes smirda?Ir ne smarveje esmė, nuodingos medžiagos kurios išsiskiria ir pavojingos kvapo ir neturi.Pav. švinas.Vejas lankosi visur ir nepadakokit anekdotų, kad užterštumo nėra.Miega ramiai tik mirę, o mes merė gyvi vis dar esam. Ir nesaugūs.
Jonui2019-10-18
Kaip tik dukart ejau pro spirto rumus per ietus.. jokio ten kvapo nera. Jau ptasideda miesto samokslo teorijos ir kaltinimsi isgalvotais dalykais.
Jonas2019-10-17
Jau smirda prie sporto rūmu,aitrus gumos kvapas!gal jau užteks meluoti????
cha cha2019-10-17
Tai kad iš Gulbynės ežerėlio kaip tik šiandien ir pradėjo siurbti. Dėl to ir uždaryta Audėjų gatvė. Meras gal sumaišė, išsiurbta gali būti prie šiluminių esanti bala.
traffix.lt

Susiję straipsniai