1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusAktualijosŠvietimas
2019 Spalio 17d.
0

Išeitis: Alytaus PRC – sutrumpintos pamokos (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Į Alytausgidas.lt redakciją ketvirtadienio rytą kreipėsi ne vienas skaitytojas, prašęs pasidomėti situacija netoli nuo šiuo metu Lietuvoje didžiausios gaisravietės esančiame profesinio rengimo centre (PRC).

Iš keturių turimų Alytaus PRC skyrių du yra šalia Pramonės g. 1, t. y.  Pramonės ir prekybos skyrius (Putinų g. 40) bei Statybos technologijų ir verslo skyrius (Antano Jonyno g. 12A).

Kaip mūsų portalą informavo Alytaus PRC direktorius Vytautas Zubras, situacija yra stebima, padėtis kontroliuojama. Tiesa, ketvirtadienį Putinų g. skyriuje, į kurį iš dalies pasisuko nuo gaisro dūmus nešantis vėjas, kvapas jaučiamas, taip pat dalyje pastato nėra geriamojo vandens.

A. Jonyno g. skyriuje, kur dirba apie 40 darbuotojų ir mokosi apie 400 mokinių, aktyvus dūmų kvapas nejuntamas.

PRC skyriuje, esančiame Putinų g., ypač prie pastato, kur dirba 130 darbuotojų ir mokosi per  550 mokinių, nemalonus kvapas jaučiamas. Dėl to pamokos ketvirtadienį yra sutrumpintos.

„Jeigu reiks, situacija taps grėsminga, penktadienį pamokos taip pat bus trumpinamos arba visai nevyks, tačiau dėl to turės nuspręsti ne tik PRC, taiau ir miesto ekstremalių situacijų komisija.

Nors tai sukėlė nemažos dalies tėvų abejones ir net nepasitenkinimą, ekstremalių situacijų komisija, veikianti Alytaus mieste, ketvirtadienio rytą nusprendė dėl gaisro Pramonės rajone ugdymo proceso Putinų mikrorajone esančiose švietimo įstaigose nestabdyti.

ATNAUJINTA

Skaitytojai kaskart informuoja, kad prie Pramonės rajono, Putinų g. esančio Alytaus PRC, jaučiamas aktyvus dūmų kvapas.

„Gal galite pasidomėti situacija mokyklose?“, - teiraujasi skaitytoja. Pasak jos, trečiadienį vaikai mokyklose alpo, buvo kviečiama ir greitoji pagalba.  

„Ketvirtadienį miesto valdžia sumanė, kad į mokyklą vaikam eiti saugu. Tai ar tikrai saugu? Ką veikia civilinės saugos specialistai? Ar jie tik žinutes, perspėjančias nekišti nosies į lauką, siunčia ir čia jų darbas baigtas?“, - teiraujasi moteris, jaučianti, kad visi tik „liežuviais mala, bet realių veiksmų mažai“.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt