5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusAktualijosŠvietimas
2019 Spalio 16d.
2

Vaikai neišleidžiami iš mokyklų, švietimo procesas Dzūkijos sostinėje nestabdomas

titleAsociatyvi iliustracija

„Vaikų ugdymo, švietimo procesas Dzūkijos sostinėje nestabdomas”, - patvirtino Alytaus miesto švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, tačiau nepaneigė, kad taip gali nutikti, jeigu Pramonės rajone liepsnos nebus užgesintos artimiausiu metu.

V. Valūnas aplankė arčiausiai Pramonės rajono esančias Putinų mikrorajono mokyklas ir jų vadovų paprašė ugdymo proceso nevesti lauke. Toks prašymas, matyt, buvo perduotas ir kitos miesto mokykloms, o kai kurie jų vadovai tai suprato paprastai, užrakino įėjimų duris su mokiniais vidaus patalpose, kad vaikai neitų į lauką.

„Nurodymo rakinti durų nebuvo, gal kas nors suprato savaip“, - paaiškino V. Valūnas. Pasak jo, jeigu yra tėvų, kurie nori savo vaikus iš mokyklų, darželių paimti anksčiau nei baigsis pamokos ar kiti užsiėmimai, tam trukdoma nebus.

Alytausgidas.lt kalbinti mokyklų vadovai nepaneigė, kad prieš rakinant duris, buvo mokinių, kurie iš pamokų išėjo. Ar tokius pamokų praleidimus bus galima pateisinti, pasak, V. Valūno, sprendimus turės priimti patys švietimo įstaigų vadovai.

ATNAUJINTA

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, apžvelgdamas kritinę situaciją mieste apie švietimo proceso stabdymą ar pamokų trumpinimą nekalbėjo, tačiau prasitarė, kad su kai kuriomis Pramonės rajono įmonėmis buvo kalbėta, kad darbuotojus iš darbo šiandien išleistų anksčiau.


„Stabdyti ugdymo proceso Putinų mikrorajone esančiose švietimo įstaigose nėra poreikio. Kol kas vėjo kryptis nėra pasisukusi švietimo įstaigų link. Situacija stebima“, - informavo savivaldybė.

PAPILDYTA

Ar bus stabdomas ugdymo procesas Putinų mikrorajone esančiose švietimo įstaigose, paaiškės ankstų ketvirtadienio rytą.

Spalio 17 d. 6 val. 30 val. į Alytaus miesto savivaldybėje vyksiantį posėdį rinksis ekstremalių situacijų komisija, kuri įvertinusi situaciją priims sprendimą dėl ugdymo proceso vykdymo ar nutraukimo.

Švietimo įstaigos ir tėveliai bus nedelsiant informuoti apie priimtus sprendimus, tikina Alytaus miesto savivaldybė.

Informacija apie ugdymo proceso nutraukimą, jeigu jo prireiks, bus paskelbta elektroniniuose dienynuose (Alytausgidas.lt pastaba - „Eduka“, „Tamo“).


Komentarai

2
Komentuoti
2019-10-16
Benedikto gimnazijoj vaikai užrakinti buvo.
Gediminas2019-10-16
Kalbama apie tai kad neleidžiama išeiti iš mokyklų o mokytoja į jaunimo parką pasivaikščioti ką švietimas į tai?
traffix.lt