17 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
Alytus112AktualijosSveikata
2019 Spalio 16d.
4

Senoliai iš Pramonės rajono evakuoti (©️ VIDEO. NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerija

„Pradedame evakuaciją“, - ekstremalią situaciją Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino netoli nuo Pramonės g. 1, gaisravietės (kur nuo nakties dega padangos), veikiančio Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) direktorė Irma Maskeliūnienė.

Pramonės g. 9 esančiame buvusių šilumos  tinklų profilaktoriume veikia palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius, ambulatorinė reabilitacija ir globos skyrius. Čia gyvena, gydomi daugiausia vyresniojo amžiaus žmonės. Jiems dūmų iš Pramonės g. 1 gaisro teko bene daugiausia. Tai nustatė ir pradėti evakuaciją nurodė ekstremalių situacijų grupė.

Senelius perkelti į saugias patalpas pasitelkta ir kariuomenė.

ATNAUJINTA

Ligonių evakuaciją Alytaus MRSC darbuotojai vykdo padedami ne tik karių, tačiau ir talkinami kolegų medikų bei vežėjų iš „Kautros“ bendrovės.

KOMENTARAS (1)

Alytaus MRSC direktorė I. Maskeliūnienė:

Pradiniais duomenimis, evakuacija yra reikalinga aštuonioms dešimtims ligonių.

Dalis senolių, kuriems reikia pastovios medicinos pagalbos, bus paguldyti Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje, kitai daliai buvo ieškomos patalpos.

ALYTAUSGIDAS.LT TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA:

PAPILDYTA

Alytausgidas.lt žiniomis, pacientai, kurių būklė nėra kritiška, evakuajami į kitas patalpas, taip pat ir į Putinuose esančią švietimo įstaigą.

Evakuojamus ligonius Putinuose priims Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykla. Kaip mūsų portalui patvirtino šios mokyklos atstovė, MRSC pacientai laikinai bus priglausti sporto salėje. Naujos statybos pastatas Miklusėnų g. 36 yra šiuolaikinės statybos, erdvus, jaukus su gerai veikiančiu vidaus patalpų šildymu, tad senoliai sušalti neturėtų.

Alytaus MRSC direktorė I. Maskeliūnienė patikslino, kad dalis pacientų perkeliami ir į vaikų namų patalpas. Kaip mūsų portalui patvirtino I Alytuje, adresu  Antano Juozapavičiaus g. 33, veikiančio miesto šeimos centro (buvusių vaikų namų) direktorius Romutis Žebuolis, ligoniai laikinai bus priimti įstaigos izoliatoriuje.

OFICIALUS PRANEŠIMAS

Alytaus rajono savivaldybė kreipėsi į savo gyventojus ir prašo vadovautis nurodymais. Dėl gaisro Alytaus šiauriniame pramonės rajone Alytaus rajono ekstremalių situacijų komisija rekomenduoja Alytaus, Punios, Butrimonių, Alovės, Pivašiūnų seniūnijų gyventojams likti namuose, užsandarinti langus ir uždengti šulinius, jaučiant degėsių, gumos kvapą dėvėti apsaugines kaukes, be reikalo nebūti lauke

KOMENTARAS (2)

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis:

Fotogalerija

  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.

Komentarai

4
Komentuoti
Juzė2019-10-16
Kodėl kariai-gelbėtojai degančioje gaisravietėje,kur išskiriamos nuodingos medžiagos nedėvi jokių apsaugos priemonių,netgi kaukių,kurios apsaugotų kvėpavimo organus nuo užteršimo,ar mažai milijonų skiriama kariuomenei iš biudžeto,ar stoka specialistų kariuomenėje?
Be vardo2019-10-16
Kas miklusenais pasirupins?
Xexe2019-10-16
Vyksta padangu utilizavimas,taigi nekelkit panikos
kaip sakant2019-10-16
nu va nereiks nei Astravo patys išsitrūcysim.......
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena