11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
TechnologijosRėmėjų turinys
2019 Spalio 14d.
1

Paslėptos „Android“ funkcijos

title

Pirkdami naują išmanųjį telefoną puikiai žinome, kad jame yra gausybė įvairių funkcijų, iš kurių išbandysite tik dalį. Nors šiomis dienomis kiekvienas telefonas gaminamas labiau atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, pašalinant nereikalingas funkcijas – kiekvieno vartotojo poreikiai skirtingi ir ne visiems visos funkcijos atrodys būtinos.

Visgi, ne visos ypatybės jūsų išmaniuosiuose telefonuose yra pasiekiamos... arba bent jau telefonų gamintojai pasistengė, kad eilinis vartotojas jų nepasiektų. Būtent apie tai šįkart ir pakalbėsime – padėsime jums išbandyti telefono funkcijas, apie kurias žino ne daugelis.

Kaip išbandyti paslėptas funkcijas?

„Android“ operacinė sistema yra labai palankiai vertinama dėl kontrolės, kurią gali visiškai perimti telefono vartotojas. Tai reiškia, kad visi parametrai ir failai jums yra pasiekiami be jokių apribojimų ir šią operacinę sistemą galite modifikuoti kaip tik norite. Apie modifikacijas nesiplėsime, bet papasakosime apie keletą „paslėptų“ funkcijų, kurias išbandyti galite dabar.

Kūrėjo režimas

Šis režimas niekada nėra prieinamas neatlikus tam tikros veiksmų sekos. Kūrėjo režimas atveria jums nustatymų meniu, kuriame pateikiami įvairiausi, kiek neįprasti nustatymai. Norėdami įjungti šį meniu tiesiog eikite į nustatymus, spustelėkite apačioje esantį meniu „Apie telefoną“, tada pasirinkite „Programos informacija“ ir spaudinėkite „Sukurti numerį“ iki kol telefonas parodys jums pranešimą, kad įjungtas kūrėjo režimas. Tada šio režimo meniu rasite tiesiog apsilankę nustatymuose.

Žemėlapiai nenaudojant interneto

Ar žinojote, kad galite naudotis telefono navigacija nenaudojant interneto duomenų? Tiesiog įsijunkite „Google Maps“ programėlę ir nustatymuose suraskite žemėlapių atsisiuntimo pasirinkimą. Tada galėsite pasirinkti norimą žemėlapio plotą ir jį tiesiog atsisiųsite į savo telefoną. Kitą kartą, kai naudositės žemėlapiu, interneto nereikės naudoti tol, kol važinėsite atsisiųsto žemėlapio plote. Taip greičiau veiks navigacija ir taupysite interneto duomenis.

Naudingų funkcijų nėra daug

Android operacinę sistemą turintis išmanusis telefonas slepia daug įvairių nustatymų ir funkcijų, tačiau didžioji dalis jų nėra nei naudingi nei įdomūs. Na, o mūsų minėtas kūrėjo režimas bei galimybė atsisiųsti žemėlapius yra vieni iš įdomesnių pasirinkimų – jie verti jūsų laiko juos bandant.


Komentarai

1
Komentuoti
Androidas2019-11-08
"Tūpiausio" straipsnio rinkimuose šiam straipsniui 1 vieta garantuota.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė