10 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
AlytusVerslasRėmėjų turinys
2019 Spalio 14d.
0

Kviečia teikti prašymus dėl lėšų smulkiam ir vidutiniam verslui (IKI LAPKRIČIO 1 D.)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracija iki lapkričio 1 d. priima smulkaus ir vidutinio verslo (toliau –  SVV) prašymus skirti lėšų iš Ekonominės plėtros programos. Lėšos yra skiriamos SVV subjektui:

1. Įmonės steigimo išlaidoms kompensuoti – iki 350 eurų dokumentais pagrįstų pradinių steigimosi išlaidų. Pradines steigimosi išlaidas sudaro: mokestis notarui, atlyginimas VĮ Registrų centrui, apmokėjimas už suteiktas steigimo dokumentų rengimo paslaugas (šioms išlaidoms gali būti kompensuota iki 100 Eur ir darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymų išlaidoms iki 250 Eur).

2. Verslo plano, investicinio projekto ir paraiškos skirti finansinę paramą parengimo daliniam kompensavimui – iki 1 tūkst. eurų, iki 100 proc. patirtų ir dokumentais pagrįstų išlaidų.

3. Paskolos palūkanų daliniam kompensavimui – iki 50 proc. patirtų ir dokumentais pagrįstų verslo paskolos palūkanų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1 tūkst. 500 eurų.

4. Nekilnojamojo turto nuomos išlaidų daliniam finansavimui pradedantiems verslininkams (pirmus veiklos metus) – iki  50 proc. visų dokumentais pagrįstų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1 tūkst. eurų.

5. Gavusiam valstybės finansinę paramą vietinių užimtumo iniciatyvų projektams įgyvendinti (Lietuvos darbo biržos administruojami projektai) – 100 eurų vienai darbo vietai įkurti, išskyrus vadovo darbo vietą.

6. Švietimo, mokslo įstaigų ar inkubatorių paslaugos įmonei, kai įmonė plečia savo veiklą ir jai reikalinga įrangos nuoma, lektorių ar mentorių paslaugos ar kai įmonė kuria prototipą:
6.1. kai įmonė plečia ar toliau vykdo savo įprastinę veiklą, finansuojama iki 50 proc. suteiktų paslaugų vertės;
6.2. kai įmonė kuria prototipą, finansuojama iki 100 proc. suteiktų paslaugų vertės.

Atkreipiame dėmesį, kad teikdamas prašymą skirti lėšų pareiškėjas turi būti visiškai atsiskaitęs su Valstybinio socialinio draudimo fondu, valstybės ir savivaldybės biudžetais. Išlaidos pripažįstamos tinkamomis, jei jos yra apmokėtos per finansų institucijas.

Daugiau informacijos ir prašymo formą rasite ČIA.

Kilus klausimams kreipkitės į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus patarėją Rasą Abramavičiūtę el. paštu [email protected] arba telefonu 8 676 17 057.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt