0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Spalio 14d.
0

D. Matulevičius: „Grįžau arčiau šeimos“

titleNuotraukų galerijaAlytiškis futbolinikas D. Matulevičius (viduryje)

Į nacionalinę Lietuvos futbolo rinktinę sugrįžo alytiškis Deivydas Matulevičius. Trenerio Petro Simanavičiaus auklėtinis neseniai parvyko iš komandos Rumunijoje ir prisijungė prie aukštus tikslus artimiausiems metams sau keliančio „Kauno Žalgirio“.

Į šalies rinktinę Deivydas grįžo po 2 metų pertraukos – praėjusią savaitę Ukrainoje, kur Lietuva nusileido 0:2. alytiškis į aikštę įbėgo 77 min. ir pagyvino žaidimą.

„Visada smagu sugrįžti į rinktinę, vėl už ją kovoti. Smagu būti čia. Stebėjau rinktinę ir čia nebūdamas. Kas lėmė kad buvau nekviečiamas? Mano sprendimas žaisti žemesnėje lygoje, dėl to ir išėjo tokia situacija. Bet visada dėl to dirbau ir galvojau, kad jei būsiu reikalingas – su malonumu atvažiuosiu“, - LFF sakė D. Matulevičius.

Nuo 2017 metų, kai žaidė rinktinėje Deivydas pakeitė nemažai klubų, atstovavo Belgijos, Škotijos, Suomijos ekipoms, žaidė Rumunijoje.
„Belgijoje galėjau likti, bet norėjau pabandyti save kitur, kitoje šalyje. Kurį laiką nenusisekė, ir traumos kišo koją. Todėl neužsibuvau vienoje vietoje. Geriausias mano karjeros etapas buvo Rumunijoje, kur žaidžiau ir Europos lygos grupių etape. Belgijoje taip pat gerai jaučiausi, bet nutariau išbandyti save kitoje vietoje“, - sako futbolo keliones aiškino Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinis.

Į Lietuvą D. Matulevičius grįžo dėl asmeninių priežasčių, arčiau šeimos. „Dukra pradėjo eiti į pirmą klasę. Daug metų buvau užsienyje. Esu gerai pažįstamas su treneriu Mindaugu Čepu. Jis mane pakvietė ir nedvejodamas sutikau“, - taip Deivydas pasakoja apie savo persikėlimą į „Kauno Žalgirį“, kuris, jo nuomone – geras projektas, mat susijungė krepšinio ir futbolo klubas, o futbolininkai jau šiemet turi apetitą medaliams.

Šiandien D. Matulevičiui, taip pat Alytaus futbolo auklėtiniui Pauliui Golubickui ir kitiems Lietuvos rinktinės žaidėjams, šįkart – be traumą patyrusio alytiškio Vytauto Andriuškevičiaus, teks uždavinys atsilaikyti rungtynėse su Serbija.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt