1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
SportasFutbolas
2019 Spalio 11d.
0

Lietuva debiutuoja pasaulio minifutbolo čempionate Kretos saloje (VIDEO)

titleNuotraukų galerijaLietuvos minifutbolo rinktinėSauliaus Čirbos nuotr.

Retimne (Graikija), Kretos saloje esančiame mieste, specialiai pastatytame lengvų konstrukcijų stadione, spalio 12 dieną prasidėjo ir visą savaitę vyks tarptautinės futbolo federacijos ISF rengiamas pasaulio minifutbolo (6 x 6) čempionatas.

Tarp 40 rinktinių pirmą kartą žais ir Lietuva, o jai atstovaus komanda, sudaryta daugiausia iš žaidėjų, kurie 2018 m. Alytaus stadione mūsų šaliai pirmąsyk iškovojo Baltijos taurę.

Pasaulio čempionate, kuriame Lietuva grupėje žais prieš Belgiją, Maroką, Velsą ir Lenkiją mūsų šalies komandai atstovaus ir 2 buvę dainaviškiai, o taip pat Varėnos „Merkio“ ir Daugų (Alytaus r.) „Daugio“ futbolininkai. Tai – buvę Alytaus FK „Dainava“ žaidėjai – dabartinis rinktinės kapitonas Valentin Baranovskij ir Paulius Sakalis, daugiškis Svajūnas Savickas ir varėniškiai Edvinas Dubavičius bei Dmitrij Krupovič. Pastarasis – vyriausiasis, beveik dešimtmečiu Lietuvos rinktinės amžiaus vidurkį lenkiantis gynėjas D. Krupovič.

„Varėnos FK „Merkio“ komandoje žaidžiantis 39-metis D. Krupovič pirmą kartą užsivilks Lietuvos rinktinės aprangą ir tą darys ne bet kur, o pasaulio čempionate“, - paskelbė Lietuvos mažojo futbolo asociacija, pastebėjusi, kad Dmitrij – pagal amžių yra vyresnis ne tik už komandos draugus, bet ir trenerių štabą – vyriausiąjį trenerį iš Brazilijos Armando Tarlazį Vieira Dos Santos (Mandinho) bei fizinio rengimo trenerį Giedrių Brazaitį.

„Rinktinėje jaučiuosi puikiai, nemažai žaidėjų pažįstų jau seniai, nes tekdavo dažnai susitikti vieniems prieš kitus Alytaus apskrities turnyruose. Šių metų rinktinėje kartu su manimi yra net 5 dzūkeliai, tad pavyko greitai įsilieti į kolektyvą“, - sakė varėniškis.

„Labai tikiuosi padėti rinktinei, stengsiuosi atiduoti save aikštelėje 120 proc. ir jei tai padarysiu, manau, jaunimas nenorės nusileisti seneliui ir jiems tai bus papildomas stimulas. Taip mes tapsime dar pavojingesni varžovui“, – planuoja D. Krupovič, iš ramaus vyruko gyvenime tampantis futbolo aikštės generolą, galinčiu sušukti ant savo ar ant priešininko.

„Įžengęs į aikštę aš tampu pačiu pikčiausiu žmogumi. Nemėgstu pralaimėti ar tai treniruotėje, ar tai draugiškose rungtynėse, nekalbant jau apie oficialias rungtynes. Aš nesu techniškiausias žaidėjas, tad aikštėje viską stengiuosi kompensuoti fizine jėga, tik gaila, kad su kiekvienais metais ta jėga mažėja“, – patvirtino D. Krupovič, pasaulio čempionate sau keliantis tikslą gintis be klaidų ir komandos draugams atiduoti kuo daugiau rezultatyvių perdavimų.

Lietuvos mažojo futbolo rinktinės grupės rungtynės ISF pasaulio čempionate:

Spalio mėn. 12 d. Belgija nugalėta 3:0,

 

14 d. Marokas nugalėtas 6:0,
16 d. Velsas nugalėtas 2:1,
17 d. su Lenkija 0:6

 

18 d. 8-finalis su Anglija 0:2

Žiūrėkite Lietuvos rungtynes su Belgija ČIA:

Visų rungtynių tiesioginių transliacijų srautas:

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt