1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Spalio 11d.
1

Policija Alytaus futbolo fanus nubaudė finansiškai ir draudimais lankytis varžybose

title

„Pareigūnai, išnagrinėję UAB „Futbolo stadionas“ administracijos pareiškimą, administracinėn atsakomybėn patraukė du Alytaus DFK „Dainavos“ futbolo komandos fanus ir skyrė jiems baudas, taip pat pritaikė prevencinio pobūdžio priemones“, - praneša Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariate tyrimas vyko dėl spalio 3 dienos 15 val. Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, vykusių rungtynių tarp Alytaus DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“.

Pareigūnų teigimu, susitikimo metu Alytaus futbolo komandos fanai iškėlė įžeidžiantį plakatą su užrašu „15.00 – laikas futbolui ar Jūsų laidotuvėms? F***K LFF“ bei degino pirotechnikos priemones (dūmų užtaisus).

Policija informuoja, kad stadiono „du alytiškiai pažeidėjai (gimę1995 m. ir 1994 m. ) patraukti administracinėn atsakomybėn už viešosios tvarkos bei civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolės įstatymo nuostatų pažeidimus (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 481 str. ir 483 str.).

Pirmas vyras nubaustas 15 eurų bauda, jam taikyta prevencinio poveikio priemonė ‒ uždrausta 12 mėn. lankytis viešosiose vietose vykstančiuose renginiuose.

Antrajam vyrui skirta 85 eurų bauda, kadangi jau buvo baustas už tokį pat pažeidimą savame mieste, ir 2 metams uždrausta lankytis sporto viešuosiuose renginiuose.

Policija įspėja, kad netinkamas, viešąją tvarką ir kitų teisės aktų reikalavimus pažeidžiantis elgesys rungtynių metu užtraukia administracinę atsakomybę.

DFK „Dainavos“ fanai akciją surengė dėl to, kad LFF (Lietuvos futbolo federacija) patvirtino, jog rungtynės Vilniaus „Žalgirio“ dublerių ir Alytaus komandų darbo dieną prasidėtų ne po darbo valandų, o 15 valandą.

„Sulig šiuo keitimu nusprendėme, jog metas taikytis – pasibaigė“, - paskelbė paliaubas su federacija nutraukę fanai „Dzūkų tankai“, taip pat įsitikinę, kad „futbolas – žiūrovams, o ne marionetėms“.

Artimiausios, šiame sezone priešpaskutinės DFK „Dainavos“ rungtynės Alytuje – spalio 13 d., sekmadienį, 15 val. – su buvusių dainaviškių Victor Hugo Duarte Reis, Yudai Koike ir Arno Mikaičio atstovaujamu „Kupiškiu“.


Komentarai

1
Komentuoti
Va2019-10-12
Fanam pagarba o tiems federacijos ale tipo protingiems reik datyti išvadas sau... Federacijoje dirba daug žmonių kurie tik gaina atlygį prabuvę darbo vietoje o apie futbolą toli grąžu neišmano.
traffix.lt