19 c Alytus
Antradienis, Gegužės 26d.
Rėmėjų turinys
2019 Spalio 10d.
0

Dovanos vyrams: kaip nustebinti mylimąjį?

title

Vyrai, kaip ir moterys, dievina dėmesį... Ypač iš mylimų moterų pusės. Tad dovanos, nesvarbu  ar įteiktos svarbia proga, ar visai be progos, yra puikus būdas partneriui parodyti dėmesį, rūpestį bei begalinę meilę.

Vis dėlto, išrinkti tinkamą dovaną ar smulkią staigmenėlę, kuri patiktų, gali būti tikra dilema. Taigi, pateiksime Jums keletą variantų originalioms, praktiškoms dovanoms, kurios išties nustebins vyrą gimtadienio, vestuvių metinių ar bet kokia kita proga!

Dovana vyrui gimtadienio proga

Ko gero, sunku rasti vyrą, kuriam nepatiktų automobiliai... Tad jei ieškote dovanos vyrui – tikram greičio fanui, siūlome driftinimo pamoką.

SIDE to SIDE Drift Team – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Tad jie siūlo patiems pavairuoti drifto bolidą, tokį kaip Nissan S13, BMW E36 arba BMW E46. Šalia sėdės profesionalus instruktorius, kuris praves instruktažą apie driftinimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu. Garantuojame, jog tai visiškai saugu!

Taip pat idealus sprendimas, nežinant ką dovanoti – dovanų rinkinys JAM. Šiame rinkinyje rasite daugiau nei 70 pasiūlymų, iš kurių Jūsų vyras galės išsirinkti bet kurį, labiausiai patikusį. Čia rasite viską: nuo atsipalaidavimo ir grožio procedūrų iki vandens, žemės ar net oro pramogų!

Originalios dovanos vyrams

Laikas išbandyti kažką naujo! Leiskite vyrui išbandyti tankriedį! Tai vieninteliai Lietuvoje tankriedžiai – keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie mažieji visureigiai gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Tankriedis išvysto net 40 km/h greitį.

O galbūt šuolis su virve bus tai, ką jis jau seniai trokšta išbandyti? Jei Jūsų vyras – ekstremalių pojūčių mėgėjas, ši dovana jam tikrai patiks! Laisvas kritimas iš 32 metrų aukščio nušluos visas kasdienybės problemas ir suteiks dvigubą gyvenimo džiaugsmo dozę!

Šuolis su virve – tai galimybė patirti laisvo kritimo jaudulį! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius.

Šuolis vyks nuo Trijų mergelių tilto, kurio aukštis – apie 32 metrai – daugmaž toks pat, kaip 11 aukštų namo. Tad adrenalino tikrai netrūks! Atsistojus ant tilto turėklo beliks susikaupti, įkvėpti ir... atsispirti!

O tada... Vieni rėkia, kiti praranda amą, tačiau nebūna nė vieno, kuris liktų abejingas tokiam potyriui. Netgi priešingai – daugelis pojūčius apibūdina kaip gimimą iš naujo ar netgi savotišką apsivalymą nuo nereikalingų problemų. Tad dovanojate gyvenimo terapiją!

Praktiškos dovanos

Jei Jūs ir Jūsų vyras mėgstate praktiškas dovanas, kurios nedulka lentynoje, siūlome dovanoti SPA, kuris atpalaiduos nuolat suirzusį ar pavargusį mylimąjį, vakarienę dviem, kuri leis judviems atrasti naujų skonių bei pasinerti į romantišką vakarą, arba, jei Jūsų vyras barzdotas – apsilankymą pas barzdaskučius.

Įsivaizduokite vietą, kur užsukę iš triukšmingų senamiesčio gatvių labirintų, pajusite praėjusio šimtmečio barzdaskutyklos dvasią. Šimtamečiai krėslai, sukorę ilgą kelią iš už Atlanto iki mūsų, kviečia prisėsti ir pasinerti į tikrų tikriausią rytietišką barzdos skutimo ritualą, išbandant įgudusio barzdaskutystės meistro rankų miklumą. Tokias paslaugas teikia Barzdaskučiai, 712 Barbershop bei Brutal Barber. Visi jie įsikūrę Vilniuje.

Vyrui, nuolat patiriančiam stresą, siūlome dovanoti STOP stresui viso kūno masažą. Masažas kone stebuklingai veikia visą organizmą, pašalina stresą, įtampą, padidėjusį jautrumą, nemigą, mažina skausmus pečių bei kaklo srityje.

Na, o vyrukams mėgstantiems žvejybą, puikiai tiks dovanoti upėtakių žvejybos pramogą, kartu su vakariene TonyResort. Tai dvi dovanos viename: ir vakarienė, ir žvejyba.

Tikimės, kad šios idėjos palengvino Jūsų paieškas, o vyras liks patenkintas Jūsų išrinkta dovana bei padaryta staigmena! Dovana vyrui – tai puikus būdas suartinti bei parodyti kaip jis Jums rūpi...

 

 

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt