10 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 25d.
SportasKrepšinis
2019 Spalio 9d.
0

„Sintek-Dzūkija“ priėmė ketvirtąjį amerikietį

title„Sintek-Dzūkija“ beveik suformavo amerikietiškąjį penketą: V. Chomičiaus vadovaujamoje Alytaus ekipoje C. L. Collins – 4-as JAV krepšinio auklėtinis

Paskutinėje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vietoje buvęs „Nevėžis“ sensacingai patiesė „Lietkabelį“ ir aplenkė į priešpaskutinę poziciją nukritusią Alytaus „Sintek-Dzūkiją“, ši skelbia pasipildanti buvusiu „Nevėžio“ žaidėju Chauncey Levant Collins.

24-erių metų 185 cm ūgio įžaidėjas „Nevėžyje“ buvo vienas lyderių, vidutiniškai pelnydavęs beveik po 15 taškų, tačiau išvyko pelningesnio kontrakto į Vladivostoko (Rusija) „Spartak Primorje“. Iš Lietuvos amerikietis išvyko kaip rezultatyviausias LKL žaidėjas, pelnė vieną įspūdingiausių Vladivostoko tolimų metimų, demonstravo neblogą žaidimą, tačiau sutarties naujam sezonui nesulaukė.

Be Lietuvos ir Rusijos „Dzūkijos“ naujokas anksčiau žaidė Polzelos (Slovakija) „Hopsi“, Varšuvos (Lenkija) „Legia“ komandose, o prieš tai studijavo Teksaso (JAV) krikščioniškame universitete ir rungtyniavo NCAA.

Naujokas aikštėje išsiskiria ne tik savo krepšininko sugebėjimais, tačiau ir ypatingomis tatuiruotėmis. Ant dešinės rankos – sūnaus Greisono vardas, tai simbolizuojanti G raidė ištatuiruota ir ant kaklo, o 1 – žaidėjo numeris, kuriuo jis mėgsta rungtyniauti (kai būna užimtas renkasi nr. 11). Ant kairės rankos įamžintos frazėsm susijusios su tikėjimu, o ant krūtinės – užrašas, reiškiantis šeimą.

„Sintek-Dzūkija“ beveik suformavo amerikietiškąjį penketą: Valdemaro Chomičiaus vadovaujamoje Alytaus ekipoje C. L. Collins – 4-as JAV krepšinio auklėtinis . Alytui šiame sezone taip pat atstovauja Adrian Bowie, Logan McLane ir priešsezonyje rezultatyviausiai pasirodęs, tačiau dėl patirtos traumos oficialių rungtynių dar nežaidęs Gabe DeVoe.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt