9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
SportasKrepšinis
2019 Spalio 8d.
2

„Grobiu“ vadinti „dzūkai“ NKL komandai nenusileido

titleAlytaus krepšinio auklėtiniai Tauragėje buvo rezultatyvūs: M. Sušinskas pelnė 18 taškų, M. Pocevičius - 10

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą Alytaus „Sintek-Dzūkija“ pradėjo kova išvykoje prieš Tauragės krepšinio klubą iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL).

„Vos vieną pergalę per ketverias LKL rungtynes iškovojusi „Sintek-Dzūkija“ yra viena iš tų, į kuriuos NKL ekipos gali žvelgti kaip į potencialų grobį“, - aistros buvo kaitinamos prieš skirtingų lygų ekipų susitikimą.

Buvęs „dzūkas“ Ernestas Serkevičius ir kiti tauragiškiai Alytaus atstovams nedavė ramybės, tačiau kaip ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), šiemet vedama Mindaugo Sušinsko (18 taškų), „Sintek-Dzūkija“ sugebėjo atsilaikyti ir dvijų rungtynių seriją pradėti pergale. Prie pastarosios KMT atkovotų kamuolių rekordo (15) pakartojimu prisidėjo Egidijus Dimša, kaip ir Martynas Pocevičius, pelnęs 10 taškų, 12 tašk. surinko pelnė amerikietis Adrian Bowie.

Kurį laiką pirmavusius tauragiškius pradžioje tempė E. Serkevičius (8 tašk.), pabaigoje Alytaus mėgino nepaleisti taiklius tritaškius iš eilės pataikęs buvęs „Alytaus“ žaidėjas Andrius Aleksandrovas (8 tašk.), jie tarp šeimininkų buvo rezultatyviausi su Ryčiu Biliartu (16 tašk.) ir Deividu Keburiu (13 tašk.).

„Sintek-Dzūkija“ Tauragę nugalėjo 79:71.

„Išnešėme sveiką kailį...“, - vaizdingai rungtynes apipendrino Alytaus komandos treneris Valdemaras Chomičius, komandos snaiperiu pavadinęs M. Sušinską.

Atsokomąjį KMT susitikimą su Taurage Alytaus arenoje „Sintek-Dzūkija“ žais spalio 22 dieną.


Komentarai

2
Komentuoti
Pagaliau2019-10-09
Tai Tauragėje gal nėra užsieniečių tik Lietuviai o Dzūkija su legijonu ir vos įkando.
Na jo2019-10-09
Vos ne vos nuo NKL žaidėjų negavo į skudurus,sakiau,kad Dzūkija tik NKL lygio,
traffix.lt