4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Spalio 8d.
0

Progimnazijos sporto salę atvers bendruomenei

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo spalio 12 dienos kiekvieną šeštadienį (išskyrus valstybinių švenčių dienas) nuo 11 iki 19 val. bus galimybė visiems, norintiems sportuoti alytiškiams, pasinaudoti Alytaus „Volungės“ progimnazijos sporto sale.

Nustatyta, kad Alytaus miesto bendruomenės nariai dėl galimybės naudotis patalpomis ir (arba) kitu turtu poilsio ir švenčių dienomis į Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorius turi kreiptis ne vėliau kaip prieš dvi darbo dienas.  

Pageidautina išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba mob. tel. 8 610  44 680. Galima registracija ir atvykimo metu, bet jeigu sporto salė tuo metu jau bus užimta, bus paskiriamas kitas naudojimosi ja laikas. Vienai asmenų grupei sporto salė skiriama iki 2 valandų (jeigu bus daugiau norinčių sportuoti).

Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2012 m. gegužės 31 d. sprendimu Nr. T-132 leista Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinėms ir viešosioms įstaigoms laisvu laiku (po pamokų, neformaliojo švietimo ir kitų renginių) naudoti neatlygintinai patalpas (sporto ir aktų sales, mokomuosius kabinetus, bibliotekas) ir kitą turtą (mokymo priemones, kūno kultūros ir sporto inventorių, mokyklinius baldus) Alytaus miesto bendruomenės vienkartinėms švietimo, kultūros, sporto ir rekreacijos, socialinėms, sveikatinimo ir kitoms nekomercinėms reikmėms tenkinti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt