0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasLaisvalaikis ir kultūraTechnologijos
2019 Spalio 8d.
6

Fanai vėl sirgs savo tribūnoje, ji tiks ir transliacijoms

titleNuotraukų galerija

Ne pirmą sezoną Alytaus DFK „Dainavos“ fanai glaudžiasi sirgaliams neįprastoje pagrindinėje miesto stadiono tribūnoje.

Tradiciškai aistruoliai buriasi nuošaliose stadiono vietose, taip būdavo ir Alytuje, tačiau medinė tribūna be stogo, pragyvenusi kelis remontus, prieš keletą metų buvo paskelbta avarine ir užkonservuota. Šiemet, pirmoje metų pusėje buvo nuimta senoji danga, rudenį vietoje jos įrengtos naujos nerūdijančio metalinės konstrukcijos.

Atnaujintoje tribūnoje numatyta ir filmavimui skirta vieta. Iš jos gerai matoma ne tik aikštė, tačiau ir komandų stovyklos bei pagrindinė tribūna, laikinai tapusi DFK „Dainavos“ aistruolių pastoge.

Dainaviškiams, su Vilniaus ir Kėdainių komandomis šiuo metu besidalinantiems 3-iąją vietą, liko vos 3 LFF I lygos susitikimai, kurių 2 – namuose, su „Kupiškiu“ ir 2-ą poziciją užimančia Gargždų „Banga“.

Praėjusį sezoną DFK „Dainava“ finišavo I lygos sidabru, nors ypatingi uždaviniai daugiausia iš vietos futbolo auklėtinių sudarytai komandai nekeliami, teoriškai dar įmanoma ne tik bronza, tačiau ir sidabras.

Ar šias rungtynes, kaip ir kai kurias ankstesnes, iš Alytaus stadiono rodysime tiesiogiai, sužinosite sekdami mūsų sporto naujienas, taip pat prenumeruodami „Youtube“ videokanalą.

Naujajį rankinio sezoną pradėjome transliuodami praėjusio sezono aukščiausios Lietuvos rankinio lygos bronzos savininkės Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rungtynes miesto stadiono salėje, taip pat rodydami svarbiausias priešsezonio kovas tarptautiniame Jono Jonuškos atminimo turnyre.

Praėjusiuose sezonuose Alytausgidas.lt taip pat tiesiogiai rodė ir krepšinio. Lankėmės pagrindinėse Lietuvos moterų krepšinio I lygos kovose, kuriose finišavome drauge su Alytaus „RKL-gut.lt“ komandos auksu, transliavome ir Lietuvos mažųjų miestelių lygos (MML) bei Alytaus miesto krepšinio lygos finalus.

Be minėtų komandinių sporto šakų varžybų šiemet parodėme ir sportinės aviacijos bei Alytaus pusmaratonio renginius.

Su gausėjančių žiūrovų Lietuvoje būriu ženkliai didėja ir mūsų sporto renginių stebėtojų užsienyje skaičius, ypatingai Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Norvegijoje, Japonijoje (šiemet labiausiai auganti auditorija!), Airijoje, Švedijoje, JAV, Danijoje ir kitur.

Alytausgidas.lt sporto transliacijos taip pat žiūri Latvija, Nyderlandai, Rusija, Ukraina, Lenkija, Ispanija, Estija, Sakartvelas, Prancūzija, Suomija, Serbija, Italija, Islandija, Kolumbija, Baltarusija, Rumunija, Kroatija, Bosnija ir Hercegovina, Slovakija, Slovėnija, Bulgarija, Brazilija, Armėnija, Čekija, Vengrija, Moldova, Graikija, Belgija, Kanada, Šveicarija, Kazachstanas, Austrija, Indija, Indonezija, Azerbaidžanas, Turkija, Pietų Afrika, Kirgizija, Portugalija, Izraelis ir kt.

Smagu, kad auga ir tiesioginių pasijungimų vaizdo kokybė, o mūsų portalo sporto transliacijų peržiūrų ir kiti duomenys daugeliu atveju jau lenkia tiek oficialių sporto lygų, tiek vadinamųjų respublikinių transliuotojų statistikas. 

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
Apie2019-10-08
100 žiūrovų gal ir buvo.
ALGIS2019-10-08
o kada dainu slenis bus panasus su savo kolonom ne i Liuksoro miesta egipte
miko jonas2019-10-08
Kiek aš matau, tai rungtynių lankomumas smarkiai krenta su kiekvienomis rungtynėmis.
Fanas2019-10-08
Pagal pajėgumą negali net lyginti su pernai čiampionatu, pernai pirma lyga 90 % stipresnė buvo.
Ha 2019-10-08
Tokioje lygoje ir morkos veteranai prizinę vietą užimtų.
Nap2019-10-08
O tai kėdės bus ?
traffix.lt