6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Spalio 6d.
0

DFK „Dainava” vėl laimėjo ir grįžo į kovą dėl apdovanojimų (©️ VIDEOĮRAŠAS. TURNYRO LENTELĖ)

titleEvaldo Šemioto nuotr.

Alytaus DFK „Dainava” pradėjo sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje finišo tiesiąją.

Vienose paskutinių namų rungtynių šeimininkai priėmė pastaruoju metu nepralaiminčius Vilniaus „Riterių” dublerius. 

Susitikimo svarba buvo ypatinga, pergalės atveju dainaviškiai galėjo pakilti turnyro lentelėje, 3-iąją vietą dalintis ir kovą dėl medalių tęsti su Kėdainių „Nevėžiu“ bei „Vilniaus vyčiu“, kurie po 25 rungtynių turiėjo surinkę tiek pat taškų (46).

DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Riterių“ dublerių pirmoji kova šiemet baigėsi lygiosiomis 2:2, tad atsakomosios rungtynės žadėjo intrigą.

Startiniame Alytaus ekipos 11-uke į aikštę įbėgo 8 vietos futbolo auklėtiniai.

2:0. Per pirmąjį kėlinį dainaviškiai svečių vartininką sugabėjo nuginkluoti dusyk.

1-ąjį taiklų smūgį suaugusiųjų pirmenybėse jau 1-ąją rungtynių minutę atliko futbolo akademijos „Dainava“ auklėtinis Gustas Zabita.

Savo 18-ąjį įvartį LFF I lygoje paskutinę pirmosios susitikimo dielies minutę pelnė DFK „Dainavos“ kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas.

Riterių dublerių atstovas, Alytaus futbolo auklėtinis Ernestas Stočkūnas, įvarčiu atsakė 77 min.

Rugtynių pabaigti lygiosiomis 2:2, kaip pirmame rate, vilniečiai nesugebėjo nei per rungtynių, nei pridėtą laiką, o alytiškiai pasiekė trečiąją iš eilės ir jau 15-ąją pergalę.

Surinkusi 46 taškus DFK „Dainava“ 3-iąją vietą dalinasi su „Vilniaus vyčiu“ ir „Nevėžiu“, pas kurį į Kėdainius spalio 20 d. teks keliauti paskutinės sezono išvykos.

Dainaviškiams Alytaus miesto stadione telieka sužaisti 2 rungtynes – spalio 13 d. su buvusių Dzūkijos sostinės žaidėjų Yudai Koike, Arno Mikaičio ir Victor Hugo Duarte Reis atstovaujamu „Kupiškiu“ ir spalio 27 d. – prieš 2-oje vietoje įsitvirtinusią Gargždų „Bangą“ (49 tašk.) su buvusiais dainaviškiais Gediminu Kruša ir Deividu Padaigiu.

FcTables.com


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt