-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
2019 Spalio 5d.
5

„Dzūkija“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

title

8-ąją vietą praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone užėmusi „Dzūkija“ po pirmųjų 4-ių turų naujame sezone – su 1 pergale ir jau 3 pralaimėjimais iš eilės – toje pačioje pozicijoje.

Nors Valdemaro Chomičiaus vedama „Sintek-Dzūkija“ komanda rodo charakterį, tačiau ji buvo priversta startuoti be priešsezonyje rezultatyviausio žaidėjo, traumą besigydančio amerikiečio Gabe DeVoe, iš „Ryto“ sistemos pakviesto Lino Kvedaravičiaus.

„Dzūkai“ kol kas yra laimėję tik pirmąjį susitikimą namuose su prieš čempionatą vos nesubyrėjusį,  paskutinėje vietoje esantį Kėdainių „Nevėžį“, o naujausią smūgį jie patyrė 75:79 išvykoje pas „Pieno žvaigždes“. Pasvalyje „Sintek-Dzūkija“ žaidė ne tik be G. DeVoe, L. Kvedaravičiaus, tačiau ir be kapitono Artūro Jomanto.

Išvykoje Alytaus ekipą priekin traukė mūsų miesto krepšinio auklėtinis Mindaugas Sušinskas, kaip ir amerikietis Logan Mclane, įmetęs 14 taškus. Deja, to nepakako, o Pasvalio pergalę baigė kalti buvęs „dzūkas“ Dominykas Domarkas. „Pieno žvaigždėms“ įsirašyti  pergalę ir pakilti į 6-ąją vietą taip pat padėjo dar vienas buvęs „Dzūkijos“ žaidėjas Paulius Petrilevičius.

Artimiausios „Sintek-Dzūkijos“ LKL čempionato rungtynės namuose – su priešsezonyje išvykoje nugalėtu Vilniaus „Rytu“ spalio 12-ąją.
„Dzūkija“ – pagrindinė kandidatė į dešimtąją vietą“, - prieš LKL sezoną, kuris Alytaus komandai aukščiausiame šalies ešelone – iš eilės septintas, prognozavo Vaidotas Kazlauskas. „Alytiškiams šiemet bus neįtikėtinai sunku, – raumenis pastiprino abi pernai žemiau likusios komandos, o aukščiau likę klubai, tikėtina, atotrūkį nuo Alytaus komandos padidino dar labiau“, - prieš sezoną spėliojo LRT krepšinio komentatorius.

 


Komentarai

5
Komentuoti
Alytiškiui, gal.2019-10-07
Tau dar iki Dainavos fanų ir negeriančiam toli.
Alytiškis2019-10-07
Vėl prasigėrę "Dainavos" fanai pradėjo komentuoti krepšinį. Reikia pasidžiaugti, kad kol kas Alytus turi bent du klubus (krepšinio ir rankinio) žaidžiančius aukščiausiose šalies lygose. Džiugu matyti, kaip Dzūkija kaunasi iki galo, net ir esant sunkioje padėtyje dėl traumuotų žaidėjų, ir norėtųsi palinkėt didesnės sėkmės tolimesnėse varžybose.
kamuolys2019-10-07
gėda daro miestui šitas pačėsio projektas
Jo2019-10-06
Tegul varo į Druskininkus kaip norėjo.
Alytiškis2019-10-06
Na keista labai,Dzūkija turi pagrindinį rėmėją,o neperka naujų žaidėjų,tai gal tas rėmėjas yra tik simbolinis,bet tada jei simbolinis,tai kodėl rėmėjo pavadinimas kartu su klubo pavadinimu,eilinį kartą suprantu,kad Pačėsa nenori kad klubas būtų LKL lygio klubu ir kovotų dėl aukštų vietų,bet matomai klubas yra tik pinigams praplauti,toks merdintis klubas neydomus jau tapo,eilę metų kovoja ne dėl prizinių vietų,o dėl išlikimo,manau Dzūkija turėtų žaisti NKL lygoje,nes su tokia sudėtimi jie neverti LKL
traffix.lt

Susiję straipsniai