-6 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Spalio 4d.
0

„Mes – komanda": Alytaus miesto sode – šventė gyvūnams ir jų šeiminkams

titleNuotraukų galerija

Visi, kurie myli gyvūnus, sekmadienį kviečiami prie Alytaus miesto sode organizuojamą šventę gyvūnams ir jų mylėtojams.

Nepirmą kartą šventę rengianti Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacija šiemet ją pavadino „Mes – komanda", pabrėždami, kad ne tik tėvai ir vaikai, bet ir mūsų augintiniai yra mūsų šeimos dalis – komanda.

Pasaulinei gyvūnų globos dienai skirtame renginyje vyks įvairios rungtys keturkojams ir jų šeimininkams, kurios dovanos geras emocijas ir šypsenas visiems atėjusiems.

Augintiniai turės daug progų parodyti savo sugebėjimus bei charakterį ir už tai bus pavaišinti.

Žavesį kels Alytaus sportinių šunų klubo „Cerberis” dresuotų šunų pasirodymai.

Vaiko ir mamos dienos centro „Kutis” kolektyvas šventėje įneš žaismingumo, bendraujant su jūsų vaikais, kurie tikriausiai irgi norės turėti tokius pat pieštus  ūsus ar nosį, kaip šuniukai ar kačiukai.

Renginyje dalyvausiantys asociacijos „Keturkojo viltis" savanoriai mėgins rasti namus savo globotiniams. Viliamasi, kad į renginį ateis daug gyvūnus mylinčių žmonių ir beglobiai keturkojai bus priimti į alytiškių šeimas.

Šventės metu vyksiantis koncertas, viktorinos, bei dalinama nemokama karšta arbata, tikimasi, niekam neleis liūdėti ar šiaip būti blogos nuotaikos.

Sekmadienį, spalio 6 d., 12 val., Alytaus miesto sode, prie Dailės mokyklos (S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus). Renginys – nemokamas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt