4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
DzūkijaDruskininkaiVerslas
2019 Spalio 4d.
0

„Ačiū“ turas: tūkstančiai prekių po 1 eurą ir... beveik pustonis nemokamų tortų

titleAlytausgidas.lt nuotr.

„Ačiū“ Druskininkams tars lietuviško prekybos tinklo organizuojamas turas. Į Alytaus apskrities kurortą jis atvyks padėkoti vietos gamintojams ir pirkėjams.

Spalio 11 d., penktadienį, šventę pradės savivaldybės teritorijoje  veikiančių gamintojų apdovanojimai, o vidurdienį startuos visą savaitgalį truksianti, išskirtinė, tik Druskininkams skirtų prekių  akcija.

Prie „Maxima“  parduotuvės, adresu K. Čiurlionio g. 99, bus paskelbta specialiai šioje parduotuvėje Druskininkuose vyksiančios „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Čia pat šventės dalyviai bus kviečiami pasivaišinti šventiniais tortais, kurių bus iškepta ir išdalinta apie 400 kilogramų, taip pat bus prekiaujama prekėmis, kurių pavadinimai prasideda pirmąja miesto pavadinimo raide „D“. Visos akcinės prekės kainuos po 1 eurą.

Specialiai Druskininkams skirtų pasiūlymų sąraše bus 0,5 kg „Daktariškos“ dešros už 1 eurą, 1,5 kg avižinių dribsnių už 1 eurą, 2 kepalai duonos skrudinimui už 1 eurą, dantų pasta (75 ml) po 1 eurą ir netgi dūmų detektoriai po 1 eurą. Visoms šioms prekėms pritaikyta didžiulė šventinė nuolaida, siūloma tiktai „Ačiū“ turo savaitgaliais ir tik vienoje parduotuvėje lankomame mieste.

„Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Kėdainius, Marijampolę ir Visaginą, planuojama keliauti ir toliau burtų keliu parenkant vis kitus Lietuvos miestelius ir miestus.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo spalio 11 d. vidurdienio iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, spalio 13-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt