-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
AlytusAktualijos
2019 Spalio 2d.
1

Alytaus mieste skelbiama šildymo sezono pradžia

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Spalio 3 dieną, ketvirtadienį, Alytaus mieste  skelbiama 2019–2020 m. šildymo sezono pradžia.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Jame nurodoma daugiabučių namų administratoriams, valdytojams, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojams, UAB „Alytaus šilumos tinklai“ nuo šildymo sezono paskelbimo pradžios pradėti šildymo sezoną Alytaus mieste.

Nurodoma daugiabučius namus, švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų ir sveikatos paskirties pastatus šildymo sezono metu šildyti, išskyrus atvejus, kai pastatų savininkai ar valdytojai, daugiabučių namų valdytojai ar techniniai prižiūrėtojai teisės aktų nustatyta tvarka priima sprendimus šildymo sezoną pradėti kitu laiku ir įsipareigoja užtikrinti gyvenamosiose ir viešojo naudojimo patalpose mikroklimato parametrus, nustatytus higienos normoje HN 42:2009 „Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo pastatų mikroklimatas“.

Daugiabučių namų administratoriai, valdytojai, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojai, nusprendę pradėti šildymo sezoną kitu laiku, apie tai turi  raštu informuoti UAB „Alytaus šilumos tinklai“.


Komentarai

1
Komentuoti
Pensininkas2019-10-03
Ačiū.
traffix.lt