18 c Alytus
Penktadienis, Gegužės 29d.
SportasKrepšinis
2019 Spalio 1d.
0

V. Chomičiaus auklėtiniai kovos su buvusių „Dzūkijos“ ir „Alytaus“ žaidėjų komanda

titleV. Chomičiaus auklėtiniai kovos su buvusių „Dzūkijos“ ir „Alytaus“ žaidėjų komanda, buvusio „dzūko“ M. Jogėlos tėvo R. Jogėlos su E. Žemguliu treniruojama Taurage

Be 7-ojo sezono Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Alytaus „Sintek-Dzūkija“ kovos ir karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre.

Spalio 8 d. išvykoje „dzūkai“ susitiks su Tauragės krepšinio klubu, kurį Alytaus arenoje priims spalio 22 d.

Alytaus ir Tauragės poros nugalėtojai su kitais atrankos laimėtojais pateks į turnyro ketvirtfinalį, kuriame prisijungs keturios stipriausios praėjusio LKL sezono komandos: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“. KMT finalo ketvertas numatytas 2020 m. vasario 15-16 d.

Valdemaro Chomičiaus šiame sezone treniruojama „Sintek-Dzūkija“ LKL startavo viena pergale ir dviem pralaimėjimais.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybes Tauragė pradėjo pralaimėjimu su „Šilute“, kurią alytiškiai priešsezonyje buvo įveikę 89:70.

Su „Šilute“ tauragiškiai prieš sezoną keturis kėlinukus sužaidė lygiosiomis 85:85 ir nugalėjo po pratęsimo.

Edvardo Žemgulio ir buvusio „Dzūkijos“ žaidėjo Mato Jogėlos tėvo Rido Jogėlos treniruojama Tauragė savo sudėtyje šiame sezone turi ex- „dzūką“ Ernestą Serkevičių, taip pat buvusį „Alytaus“ žaidėją Andrių Aleksandrovą, su jais rungtyniaus Karolis Babkauskas, Rokas Bendikas, Rytis Biliartas, Deividas Keburys, Deividas Laucius, Rokas Narkevičius, Oskaras Pleikys ir Liudas Valantinas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt