-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Rugsėjo 29d.
0

„Domino“ kviečia tapti detektyvo liudininkais

title

Jau spalio 24 d. „Domino“ teatras Alytus miesto žiūrovus pakvies tapti detektyvinio nuotykio liudininkais. Visame pasaulyje garsi komedija „Žirklės“, skaičiuojanti aštuntuosius gyvavimo metus ir parodyta daugiau kaip tris šimtus kartų Lietuvos scenose, kviečia į spektaklį, kurio pabaiga priklauso tik nuo žiūrovų!

Kriminalinė komedija „Žirklės“ – ypatingas spektaklis – vienintelis įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai rodomas (virš 30 metų!) spektaklis viso pasaulio scenose. Kur jo paslaptis? Spektaklio režisierius Marcin Slawinski mano, kad ši komedija išskirtinė tuo, kad patinka ne tik prisiekusiems teatro gerbėjams, bet ir tiems žmonėms, kurie nevaikšto į teatrą, nes jiems paprastai būna tiesiog... nuobodu. Bet „Žirklėse“ nuobodu tiesiog... nebūna! Nei režisierius, nei aktoriai nežino, kaip baigsis spektaklis – jo pabaigą lemia žiūrovai. Tad nesvarbu, kiek kartų ateisite į spektaklį, – jūs dalyvausite vis naujame įvykyje.

Spektaklio veiksmas vyksta kirpykloje, kurioje verda įprastas gyvenimas – naujos šukuosenos, apkalbos, intrigos. Tačiau staiga viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Į saloną įsiveržęs policijos inspektorius praneša, jog viršuje esančiame bute ką tik nužudyta garsi pianistė. Žinios priblokšti kirpyklos darbuotojai ir klientai tampa nusikaltimo įtariamaisiais. Pagalbos inspektorius kreipiasi… į susirinkusią publiką. Padėkite inspektoriui, narpliojančiam šią painią bylą, išsiaiškinti, kas tikrasis žudikas.

Išskirtinį detektyvinį nuotykį scenoje kartu su žiūrovais kuria ir geriausi šalies aktoriai: Larisa Kalpokaitė, Edita Užaitė, Ineta Stasiulytė, Eimutis Kvoščiauskas, Vaidotas Martinaitis, Mindaugas Capas, Juozas Gaižauskas bei Dovydas Stončius.

Susitikime jau spalio 24 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre ir padėkite išsiaiškinti, kas tikrasis žudikas.

Bilietus galite įsigyti internetu www.dominoteatras.lt bei renginio vietoje.

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt