0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūraEismasTransportas
2019 Rugsėjo 29d.
3

Patobulintų automobilių mėgėjai uždarė sezoną (©️ VIDEOREPORTAŽAS. FOTOGALERIJA)

titleNuotraukų galerija

Alytuje rinkosi automobilių mėgėjai.

Vadinamosios tiuniguotos transporto priemonės dažnai naudojamos pramogai, o besibaigiant šiltajam metų laikotarpiui uždaromos į garažus. Prieš tai patobulintų automobilių bendraminčiai neretai uždaro sezoną. Tokiame renginyje Dzūkijos sostinėje dominavo keliuose populiarios „Audi“, BMW, VW, tačiau buvo ir VAZ. Jo savininkas Jonas sako, kad eiliniai „Žiguliai" gal ir nestebina, o kiek papuošti – dėmesį traukia.

Atskira kategorija – automobilių garso mėgėjai. Čia transporto priemonės modelis ar jo pagražinimas reikšmės neturi. Pagrindinis kriterijus – kuo daugiau garso. Vaikinai teigia, kad investicijos vien tik į aparatūrą neretai siekia keturženkles sumas.

Uždarymo renginyje dalyvavęs vaikinas pasakojo, kad į savo automobilio „vatus“ įdėjo jau 7 tūkst. eurų.  

Vienoje vietoje susibūrę mėgėjai simboliškai nukonkuravo uždarymo organizatorių garso aparatūrą, tad šie vis prašė netriukšmauti.

Bene daugiausia dėmesio susilaukė „VW Tansprter“. Į šį automobilį sumontuota itin galinga žemų dažnių sistema, o nuo garso vibravo visas automobilis.

Renginio organizatoriai dalyviams surengė automobilio traukimo, padangų ridenimo rungtis. Geriausiai pasirodžiusiems atiteko prizai.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Rudam2019-11-21
o kaip daktaram nustatyt kad pas tave yra smegenys? nuimt kaušą?
Rudas2019-10-01
o kaip policija nustatys kad per garsiai?
Ranunas2019-09-30
Tuos su garso aparaturom galėtu surasyti policininkai.Pvz. kai tik vasara naktim pravaziuodami virsija garso normatyvus,gyventojai pranesa kad pravaziavo zalia mazda o policininkai greit atseka kas ir pabara.. ???? nes protelio tokie mazai turi susiprasti....
traffix.lt