-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Rugsėjo 29d.
0

Alytaus choras „Varsa“ rengia netikėtą koncertą

titleNuotraukų galerija

Netradicinėse miesto erdvėse šiemet koncertavęs, per savo istoriją ir su avangardinės muzikos legenda „Ir visa tai kas yta gražu yra gražu“ muzikavęs kamerinis choras „Varsa“ rengia dar vieną netikėtumą.

„Varsa“ savo gimtojoje „bovilnos“ kultūros centro salėje susitiks bendrame koncerte su „Lūpytės“ ir kitų įsimintinų dainų autoriumi, atlikėju Tautvydu Pauliumi Augustinu Augustinu bei jo grupe „Baltasis kiras“. Anksčiau šis originalus kūrėjas yra koncertavęs Dzūkijos sostinės gimtadienio šventės, Alytaus bliuzo klubo renginiuose, tačiau niekada bendrai su chorinio formato atstovais.

„Varsa“ gi – nuo 1972 metų gyvuojantis, ne tik Alytuje, Dzūkijoje ir visoje Lietuvoje užsirekomendavęs, tačiau ir Dižono, Haguenau (Prancūzija), taip pat Batumio (Sakartvelas), Torevjechos (Ispanija) ir kituose konkursuose, festivaliuose laurus skynęs kolektyvas.

„Baltojo kiro“ ir „Varsos“ bendrame pasirodyme, kuris supranuotas savaitę prieš Kalėdas,  žadama daug jausmingos muzikos, pozityvių emocijų ir artėjančių švenčių nuotaikos.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt