4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusFutbolas
2019 Rugsėjo 27d.
1

I Alytuje atidaryta „popiežinė“ futbolo aikštelė

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

„Danga ypatinga tuo, kad ja vaikščiojo pats popiežius“, - tokia žinute beveik prieš metus pasidalino Alyčio seniūnaitija. Šios I Alytaus dalies seniūnaitis Antanas Vaclovas Goštautas ėmėsi iniciatyvos, prie jos prisijungė kaimyninė Piliakalnio seniūnaitija su seniūnaite Gintare Minsevičiūte-Balyniene, įvairūs kiti pagalbininkai ir danga – bendromis gyventojų, neabejingų rėmėjų jėgomis ir lėšomis paklota aikštyne Piliakalnio progimnazijos kieme, jau sužaistos ir pirmosios rungtynės.

Neeilines futbolo rungtynes tarpusavyje sužaidė 50-mečių ir 60-mečių senjorų komandos.

Draugiška dvikova įvyko ant jau minėtos, futbolo gerbėjo Jorge Mario Bergoglio (popiežiaus Pranciškaus) vizito į Lietuvą metu naudotos dangos. Prie jos įrengimo I Alytaus minifutbolo aikštyne prisidėjo Alytaus apskrities futbolo federacija, Piliakalnio progimnazijai, įmonės „Alkesta“, „Lankava“, „Ekologistika“, „Milčija“, I Alytaus kavinė „Vėtrungė BBQ“. Taip pat patalkino Alytaus miesto savivalsdybės socialinės paramos skyrius, o asmeniškai – Gediminas Daukšys, Bronislavas Geležiūnas, Regina Špukienė, Vidutis Šurskas, Viktoras Filatovas, Arūnas Visockas, Juozas Cicėnas, Ruslanas Lipilinas, Rimas Švedkauskas, Laurynas ir Stasys Radzevičiai, Milda ir Petras Čyžiai, Sonata Dumbliauskienė ir kiti.

I Alytuje draugiškai pasižaidę senjorai baigia savo pasirodymus Lietuvos pirmenybėse.

Minifutbolo komanda „Dainava“, kurią sudaro vyresni nei 50 metų žaidėjai, praėjusiais metais tapusi Lietuvos čempione, pastaruoju metu nepralaimėjo 5 iš eilės rungtynių, tačiau iki medalių šiemet – dar toloka. Rezultatyviausi 50-mečių komandos žaidėjai šalies čempionate – Artūras Labukas (4 įvarčiai), Dalius Totoraitis (3) ir Nauris Baranauskas su Romualdu Gendriku (po 2).

35 metų ir vyresnių Alytaus futbolo senjorų „Dainava“, pernai pelniusi šalies bronzą, Aukštaitijos pogrupyje šiemet vėl tapo lydere, todėl tęs kovą dėl pagrindinio apdovanojimo rugsėjo 28 d. 12 val. Alytuje su Kėdainių „Nevėžiu“.

Rezultatyviausi jaunesniųjų senjorų dainaviškiai – Tomas Jeruševičius (6 įvarčiai), Martynas Biržinis (3) ir Egidijus Biekša su Virginijumi Miknevičiumi (po 2).

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
ALGIS2019-09-30
ohoo naujas popiezius
traffix.lt